Вітаю Вас, Гость
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Інтернет-олімпіада 2014 » Четвертий тур » Обговорення задач
Обговорення задач
KulAlexДата: Понеділок, 10.11.2014, 12:39 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Статус: Offline
Після закінчення туру можна всім бажаючим обговорити задачі і публікувати свої розв'язки.

DimychДата: Понеділок, 10.11.2014, 17:32 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Учасник
Репутація: 0
Задача Е. У 10, 11, 12 тесті допущенні помилки. У 10 тесті має бути 50 рядків по 2 числа, а ви написали 45 рядків по 2 числа. У 11 та 12 має бути по 2 рядка по 50 чисел, а ви написали 50 рядків по 50 чисел. Зверніть будь ласка увагу, та перевірте будь ласка тести!!!

perunandrejДата: Понеділок, 10.11.2014, 20:19 | Повідомлення # 3
Рядовой
Репутація: 2
Згоден з Dimych . Тільки не задача Е , а - Д !

DimychДата: Понеділок, 10.11.2014, 20:42 | Повідомлення # 4
Рядовой

Цитата
Згоден з Dimych . Тільки не задача Е , а - Д !
Прошу вибачення, задача дійсно Д.

hordaallaДата: Понеділок, 17.11.2014, 19:26 | Повідомлення # 5
Рядовой
Доброго дня.
Аналізуючи результати помітила, що по задачі Б не пройдені деякі тести, при цьому більш складні (запутані) пройдено. Провівши дослідження помітила таку особливість, що на тести 7,8,11 моя програма дає вірний результат , якщо підтягнути текст (за допомогою клавіші"Del") у попередню строку, а потім, натиснувши"Enter" ,опустити строку на місце. Можу припустити, що у тексті якось по-особливому закінчуються строки, так що компілятор сприймає їх за кінець файлу. Перевірте і переоцініть будь ласка.  krr643

VitZДата: Вівторок, 18.11.2014, 22:33 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Журі
Цитата Dimych ()
Задача Е. У 10, 11, 12 тесті допущенні помилки. У 10 тесті має бути 50 рядків по 2 числа, а ви написали 45 рядків по 2 числа. У 11 та 12 має бути по 2 рядка по 50 чисел, а ви написали 50 рядків по 50 чисел. Зверніть будь ласка увагу, та перевірте будь ласка тести!!!

задача повторно перевірена, у таблиці результатів будуть зроблені відповідні зміни.

Додано (18.11.2014, 22:33)
---------------------------------------------

Цитата hordaalla ()
Доброго дня. Аналізуючи результати помітила, що по задачі Б не пройдені деякі тести, при цьому більш складні (запутані) пройдено. Провівши дослідження помітила таку особливість, що на тести 7,8,11 моя програма дає вірний результат , якщо підтягнути текст (за допомогою клавіші"Del") у попередню строку, а потім, натиснувши"Enter" ,опустити строку на місце. Можу припустити, що у тексті якось по-особливому закінчуються строки, так що компілятор сприймає їх за кінець файлу. Перевірте і переоцініть будь ласка.  krr643

проробив вказані операції - результат не змінився...

Думаю, що проблеми з цими тестами виникають тому, що у них є рядки довжиною більше 255 символів, а ваша програма зчитує рядки у змінну типу string

Форум » Інтернет-олімпіада 2014 » Четвертий тур » Обговорення задач
Сторінка 1 з 11
Пошук: