Вітаю Вас, Гость
Прізвище та ім'я A B C D E Сума Навчальний заклад
1 Блонська Уляна 10 10 10 10 10 50 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
2 Богачук Олег 10 10 10 10 10 50 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
3 Вінниченко Віталій 10 10 10 10 10 50 Старокостянтинівська гімназія
4 Денисюк Віталій 10 10 10 10 10 50 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
5 Каліщук Вадим 10 10 10 10 10 50 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
6 Квасницький Роман 10 10 10 10 10 50 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
7 Кондаков Олександр 10 10 10 10 10 50 Хмельницький національний університет
8 Костюк Денис 10 10 10 10 10 50 Старокостянтинівська гімназія
9 Кузьменко Сергій 10 10 10 10 10 50 Старокостянтинівська школа №1
10 Лаврентій Артем 10 10 10 10 10 50 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
11 Перун Андрій 10 10 10 10 10 50 Старокостянтинівська гімназія
12 Петришин Олег 10 10 10 10 10 50 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
13 Степаненко Артем 10 10 10 10 10 50 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
14 Шумейко Максим 10 10 10 10 10 50 Старокостянтинівська гімназія
15 Богуш Дмитро 10 9 10 10 10 49 Кам’янець-Подільський НВК №14
16 Дмитрук Дарина 10 9 10 10 10 49 Кам’янець-Подільський НВК №14
17 Лозинський Андрій 10 9 10 10 10 49 Кам’янець-Подільський НВК №14
18 Мазуркевич Олександр 10 10 10 10 9 49 Старокостянтиніська гімназія
19 Сікора Володимир 10 9 10 10 10 49 Кам'янець-Подільський НВК №14
20 Гренчишен Андрій 10 10 10 10 8 48 Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки Національної академії СБУ
21 Іванюк Роман 10 8 10 10 10 48 Кам'янець-Подільський НВК №14
22 Павлюк Вадим 10 10 8 10 10 48 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
23 Семенюк Віктор 8 10 10 10 10 48 Старокостянтинівська гімназія
24 Широкорадюк Володимир 10 10 10 8 10 48 Кам'янць-Подільська ЗОШ №7
25 Грабчак Євгеній 10 10 10 7 10 47 Старокостянтинівська гімназія імені С. Бондарчука
26 Семенюк Ярослав 10 9 10 8 10 47 Кам'янець-Подільський НВК №14
27 Ярощук Владислав 10 10 10 7 10 47 Шепетівський НВК №1
28 Асламова Маргарита 10 10 10 10 6 46 Павлоградський міський ліцей
29 Гаврилюк Володимир 10 10 10 6 10 46 Шепетівського НВК №1
30 Граділь Євген 10 6 10 10 10 46 Старокостянтинівська гімназія
31 Довгань Анастасія 10 10 10 10 6 46 Хмельницький НВК №7
32 Керничний Богдан 10 10 6 10 10 46 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
33 Константінов Андрій 10 6 10 10 10 46 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
34 Нетреба Олександр 10 10 10 6 10 46 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
35 Скрипник Денис 10 10 6 10 10 46 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
36 Тихончук Ярослав 10 10 10 6 10 46 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
37 Шляхтун Ігор 10 10 10 10 6 46 Новоушицький НВК
38 Шуляк Нікіта 10 6 10 10 10 46 Старокостянтинівська гімназія
39 Гуменний Іван 10 6 10 10 9 45 Старокостянтинівська гімназія
40 Ачілов Андрій 10 10 10 10 4 44 Деражнянський НВК, ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
41 Васільцов Денис 10 10 10 10 4 44 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
42 Гомілко Олег 10 10 10 10 4 44 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
43 Дитко Руслана 10 10 10 10 4 44 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
44 Ковтун Богдан 10 10 10 10 4 44 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
45 Лісовий Денис 10 10 10 10 4 44 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
46 Свіжак Віктор 10 10 10 10 4 44 Хмельницький НВК №10
47 Трофанюк Олексій 10 10 10 10 4 44 Хмельницький ліцей №17
48 Шевчук Наталія 10 10 10 10 4 44 Шатавський НВК
49 Якимчук Олександр 10 10 10 10 4 44 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
50 Авксентьєв Максим 10 10 10 10 3 43 Полонська гімназія
51 Авсієвич Володимир 10 10 10 10 3 43 Хмельницька гімназія №2
52 Буряк Олександр 7 10 10 10 6 43 Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
53 Миткова Ольга 10 10 10 9 4 43 Волочиський НВК у складі ЗОШ І ст. та гімназії
54 Підліснюк Максим 10 10 10 9 4 43 Кам'янець-Подільський ліцей
55 Шпичко Владислав 10 10 10 10 3 43 Хмельницька гімназія №2
56 Горбатюк Микола 10 10 8 10 4 42 Хмельницький ліцей №17
57 Кривий Віталій 10 10 10 8 4 42 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
58 Антонов Владислав 4 6 10 10 10 40 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
59 Гуменчук Артур 10 10 10 - 10 40 Старокостянтинівська гімназія №9
60 Дехтяр Оксана 10 10 10 - 10 40 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
61 Живулін Олег 10 10 10 - 10 40 Старокостянтинівська гімназія ім. С.М.Бондарчука
62 Жулкевський Владислав 10 10 10 10 - 40 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
63 Коваль Дмитро 10 9 10 7 4 40 Шепетівський НВК №3
64 Лаврішин Дмитро 10 10 8 8 4 40 Хмельницький ліцей № 17
65 Лишак Олександр 10 10 10 10 0 40 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.
66 Сидоренко Максим 10 10 10 7 3 40 Нетішинська ЗОШ I-III ст. № 2
67 Слуцький Дмитро 10 10 10 6 4 40 Шосткинська СЗОШ І-ІІІ ст. № 1
68 Чернушич Володимир 10 8 10 1 10 39 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
69 Віт Роман 10 10 10 - 8 38 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
70 Дівак Вікторія 10 10 10 - 8 38 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
71 Панасюка Андрія 10 10 10 - 8 38 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
72 Романюк Владислав 10 10 10 - 8 38 Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст.
73 Янович Олександр 10 6 10 6 5 37 Старокостянтинівська гімназія
74 Лисих Тетяна 10 - 10 10 6 36 Шепетiвський НВК №1 у складi: "ЗОШ I-II ст. та лiцей"
75 Миронюк Костянтин 10 10 10 - 6 36 Старокостянтинівська гімназія
76 Панчук Владислав 10 4 10 6 6 36 Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
77 Парагайло Богдан 10 0 10 10 6 36 Новоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"
78 Бодяк Богдан 10 0 10 10 5 35 Городоцька гімназія
79 Микитюк Анастасія 7 10 10 - 8 35 Полянська ЗОШ школа І-ІІІ ст.
80 Гнатюк Ярослав 10 10 10 - 4 34 Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
81 Драбанюк Денис 10 - 10 10 4 34 Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
82 Козак Олександр 10 - 10 10 3 33 Лісоводська ЗОШ І-ІІІ ст.
83 Пилипчук Людмила 10 8 10 - 4 32 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
84 Середюк Василь 8 10 10 - 4 32 Берездівський НВК
85 Антонюк Вадим 10 10 10 - 0 30 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
86 Басов Андрій 10 10 10 - - 30 Ярмолинецький технологічний ліцей
87 Вознюк Назар 10 10 10 - - 30 Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.
88 Горда Алла 10 0 0 10 10 30 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
89 Гуслякова Юлія 9 10 10 - - 29 Віньковецький НВК
90 Залуцька Юліанна 9 10 10 - - 29 Віньковецький НВК
91 Наумчак Настя 9 10 10 - - 29 Віньковецький НВК
92 Супрун Діана 9 10 10 - - 29 Віньковецький НВК
93 Мельник Богдан 10 0 10 - 8 28 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
94 Михайлюк Ігор 7 10 10 - - 27 Віньковецький НВК
95 Тимцясь Андрій 7 10 10 - - 27 Віньковецький НВК
96 Задворний Антон 10 - 10 - 4 24 Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
97 Клишнатий Михайло 4 10 10 - - 24 Старокостянтинівська гімназія
98 Кошарюк Назар 10 0 10 0 4 24 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
99 Кравчук Софія 10 10 - - 4 24 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
100 Репецький Богдан 10 4 10 - - 24 Ямпільська ЗОШ
101 Федорова Маріанна 7 0 10 7 - 24 Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
102 Гіппіус Антон 10 10 - - - 20 Старокостянтинівська гімназія
103 Горик Владислав 10 - 10 - - 20 Деражнянська НВК, ЗОШ I-III ст. № 2, гімназія
104 Ємець Андрій 10 - 10 - - 20 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9" "
105 Загика Марина 10 0 10 - - 20 Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
106 Казіміров Дмитро 10 - 10 - - 20 Старокостянтинівська гімназія
107 Козопас Вікторія 10 10 - - - 20 Хмельницький НВК №7
108 Колесник Ростислав 10 0 10 - - 20 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. № 2
109 Кубатий Назар 10 0 10 0 - 20 Дунаєвнцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
110 Мартинюк Віталій 10 10 - - - 20 Хмельницька гімназія №2
111 Молодецька Маша 10 0 10 - - 20 Шепетівська загальноосвітня школа
112 Новохацький Владислав 10 - 10 0 - 20 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
113 Семенишин Геннадій 10 - 10 - - 20 Кам'янець-Подільський НВК№14
114 Танасюк Богдана 10 - 10 - - 20 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
115 Юзюк Ольга 10 - 10 - - 20 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4.
116 Горбаток Олександер - - 10 - 9 19 Старокостянтинівська гімназія
117 Дрейко Анастасія 10 9 - - - 19 Шепетівська СЗОШ I-III ст. №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства
118 Гайдов Іван - - - 10 8 18 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
119 Іванов Павло 10 4 0 - - 14 Ямпільська ЗОШ
120 Копія Владислав 10 - - - 4 14 Білогірський НВК
121 Кравець Альона 4 10 - - - 14 Павлогардський міський ліцей
122 Кравчук Владлена - - - 7 7 14 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
123 Кульба Павло 10 0 - - 4 14 Білогірський НВК
124 Лакей Юрій 10 - - - 4 14 Судилківська ЗОШ I-III ст.
125 Мосіюк Богдан 10 0 - - 3 13 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
126 Циглюк Андрій 7 - - - 5 12 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
127 Аліксійчук Владислав 10 - - - - 10 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
128 Білик Андрій 10 - - - - 10 Гвардійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
129 Вітвіцька Діана 10 - - - - 10 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
130 Граніч Віталій 10 0 - - - 10 Білогірський НВК
131 Дмитрук Олеся 10 - - - - 10 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
132 Кравчук Ніна 10 0 - - - 10 Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
133 Лейченко Дмитро 10 0 - - - 10 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
134 Молдован Артем 10 - - - - 10 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
135 Негель Артем 10 - - - - 10 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
136 Романюк Костя 10 0 - - - 10 Клубівська ЗОШ
137 Суржок Богдан - - - - 10 10 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
138 Ткач Дмитро 10 0 - - - 10 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
139 Шумеляк Руслана 10 - - - - 10 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
140 Мельник Назар - - - - 5 5 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
141 Цісар Роман 2 - 0 0 3 5 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
142 Щедров Максим 0 - - 2 3 5 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
143 Бенюк Віталій - - - - 4 4 Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
144 Яржемський Вадим - - - - 4 4 Судилківська ЗОШ I-III ст.
145 Антонюк Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
146 Антонюк Юлія - - - - - 0 Щиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.
147 Асєєв Костянтин - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
148 Базильчук Юрій - - - - - 0 Білогірський НВК
149 Барабаш Анатолій - - - - - 0 Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
150 Бещук Микола - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
151 Білик Олексій - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
152 Білоус Ганна - 0 - - - 0 Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
153 Боднар Олександр - 0 - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
154 Боднар Ярослав - - - - - 0 Підлісномукарівська ЗОШ I-III ст.
155 Бортник Марія - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
156 Бродюк Михайло - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
157 Бурбело Олександр - - - - - 0 Білогірський НВК
158 Вітюк Богдан - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
159 Власюк Максим - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
160 Войченко Олександр - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
161 Войчук Антон - - - - - 0 Нетішинський НВК
162 Волущук Руслана - - - - - 0 Білогірський НВК
163 Гадомський Андрій - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої піготовки учнів в галузі науки
164 Гаймісаренко Альона 0 0 0 - 0 0 Миролюбненська ЗОШ I-III ст.
165 Галанський Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
166 Гащук Руслан - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
167 Гладиш Дмитро - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
168 Гловацький Богдан - - - - - 0 Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
169 Глухов Владислав - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
170 Гольонко Владислав - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
171 Голюк Василь - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
172 Гончаренко Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
173 Гриньків Юрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
174 Гулак Олена - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
175 Гуменюк Іван - 0 - - - 0 Малоправутинський НВК
176 Дарманська Ульяна - - - - - 0 Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
177 Добровольський Володимир - - - - - 0 Білогірський НВК
178 Доленко Ольга - - - - - 0 Бутовецька ЗОШ I-III ст.
179 Дяблов Богдан - - - - - 0 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
180 Євтушок Роман - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
181 Єгомостєв Назарій - - - - - 0 Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
182 Єрьоменко Денис - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
183 Заганіч Денис - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
184 Захарчук Юлія - - - - - 0 Ярмолинецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
185 Кабась Мирослав - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
186 Канюка Максим - - - - - 0 Купільська ЗОШ І-ІІІ ст.
187 Кеба Назар - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
188 Келюх Роман - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
189 Клочаник Вікторія - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
190 Князь Юлія - - - - - 0 Білогірський НВК
191 Коваль Олег - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
192 Ковальчук Ольга - - - - - 0 Дашковецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ"
193 Кодан Іван - - - - - 0 Кащенецька ЗОШ І-ІІІ ст.
194 Коконос Антон - - - - - 0 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
195 Колащук Андрій - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №2
196 Коленчук Владислав - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
197 Колодій Володимр - - - - - 0 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
198 Кондратюк Василь - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
199 Кононенко Вікторія - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
200 Корнієнко Валентин - - - - - 0 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
201 Кот Олександр - - - - - 0 Хмельницька гімназія №2
202 Кравцов Олександр - - - - - 0 Кам’янець-подільський НВК №8
203 Кравчук Олександр - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
204 Крищук Андрій - - - - - 0 Білогірський НВК
205 Кротюк Олександра 0 - - - - 0 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
206 Куракін Андрій - - - - - 0 Маківськиий НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
207 Куржій Валентин - 0 - - - 0 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
208 Кухар Олег - - - - - 0 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
209 Кухцяк Назар - - - - - 0 Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
210 Куц Кірілл - - - - - 0 Кам'янець-Подільський ліцей
211 Лебедь Денис - - - - - 0 Пасічнянський НВК
212 Лук`янов Назар - 0 - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
213 Луцик Михайло - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
214 Марчук Дмитро - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
215 Матейко Олександра - - - - - 0 Білогірський НВК
216 Мельничук Олексій - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
217 Миколайчук Денис - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
218 Міхно Марк - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
219 Мовчан Артур - - - - - 0 Судилківська ЗОШ I-III ст.
220 Мовченюк Роман - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
221 Небельський Дмитро - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
222 Незнарадько Ярослав - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
223 Оніщук Ірина - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
224 Остапюк Вікторія - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
225 Охота Денис - 0 - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №3
226 Пасічник Адам - 0 - - - 0 Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
227 Пасічник Тетяна - - - - - 0 Хмельницький НВК №7
228 Пахалюк Вадим - - - - - 0 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
229 Пекач Олександр - - - - - 0 Берездівський НВК
230 Печенюк Олександр - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
231 Пилипчук Вадим - - - - - 0 Берездівський НВК
232 Пластовець Анастасія - 0 - - 0 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
233 Погірке Тарас - - - - - 0 Кам'янць-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
234 Познанський Роман - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
235 Поліщук Дмитро - - - - - 0 Старокостянтинівська школа №1
236 Поліщук Роман - - - - - 0 Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
237 Полуденний Олександр - - - - - 0 Летичівський НВК №1
238 Полюшкевич Альона - - - - - 0 Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
239 Пономаренко Дмитро - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
240 Прозорова Софія - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
241 Рогачук Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
242 Рогульчик Діана - - - - - 0 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
243 Рябчук Крістіна - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
244 Савчук Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
245 Семенова Діана - 0 - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
246 Сисюк Ілля - - - - - 0 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
247 Слободян Олександр - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
248 Слюсар Софія - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
249 Стасюк Валерій - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
250 Строюк Богдан - - - - - 0 Шепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
251 Тимощук Роман - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
252 Ткачук Олександр - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
253 Трач Сергій - - - - - 0 Віньковецький НВК
254 Трембовецька Ольга - 0 - - - 0 Зіньківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - колегіум"
255 Угрин Тадей - - - - - 0 Чернівецький ліцей №1
256 Урсатій Іван - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
257 Федченко Дмитро - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
258 Філіпов Вадим 0 - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
259 Францішкевич Андрій - - - - - 0 Ярмолинецький технологічний ліцей
260 Хоміч Вітя - - - - - 0 Клубівська ЗОШ I-III ст.
261 Цехмейструк Олексій - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
262 Цюпенко Богдан - - - - - 0 Купільська ЗОШ І-ІІІ ст.
263 Чорнокрилюк Станіслав - - - - - 0 Берездівський НВК
264 Шевчук Олеся - - - - - 0 Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
265 Шлапак Дар'я - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
266 Шугайло Іван - - - - - 0 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.