Вітаю Вас, Гость
Прізвище та ім'я A B C D E Сума Навчальний заклад
1 Кондаков Олександр 15 15 15 15 15 75 Хмельницький національний університет
2 Перун Андрій 15 15 15 15 15 75 Старокостянтинівська гімназія
3 Семенюк Віктор 15 15 15 15 15 75 Старокостянтинівська гімназія
4 Шуляк Нікіта 15 15 15 15 15 75 Старокостянтинівська гімназія
5 Шумейко Максим 15 15 15 15 15 75 Старокостянтинівська гімназія
6 Васільцов Денис 13,5 15 15 15 15 73,5 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
7 Горда Алла 13,5 15 15 15 15 73,5 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
8 Квасницький Роман 13,5 15 15 15 15 73,5 Чернівецький ліцей №1 математичного і економічного профілів
9 Кривий Віталій 15 13,5 15 15 15 73,5 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10 Свіжак Віктор 13,5 15 15 15 15 73,5 Хмельницький НВК №10
11 Вінниченко Віталій 15 15 15 12 15 72 Старокостянтинівська гімназія
12 Гуменчук Артур 15 15 15 12 15 72 Старокостянтинівська гімназія №9
13 Трофанюк Олексій 12 15 15 15 15 72 Хмельницький ліцей №17
14 Миронюк Костянтин 15 15 15 15 10 70 Старокостянтинівська гімназія
15 Янович Олександр 15 15 15 15 9,2 69,2 Старокостянтинівська гімназія
16 Іванов Павло 10,5 15 15 12 15 67,5 Ямпільська ЗОШ
17 Репецький Богдан 10,5 15 15 12 15 67,5 Ямпільська ЗОШ
18 Семенюк Ярослав 12 15 15 10,5 15 67,5 Кам'янець-Подільський НВК №14
19 Константінов Андрій 15 15 15 15 6,4 66,4 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
20 Кеба Назар 15 15 15 12 9,2 66,2 Старокостянтинівська гімназія
21 Рябчук Крістіна 15 15 15 12 9,2 66,2 Старокостянтинівська гімназія
22 Антонов Владислав 15 15 15 6 15 66 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
23 Гренчишен Андрій 6 15 15 15 15 66 Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки Національної академії СБУ
24 Степаненко Артем 6 15 15 15 15 66 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
25 Лаврішин Дмитро 4,5 15 15 15 15 64,5 Хмельницький ліцей №17
26 Шпичко Владислав 13,5 15 15 10,5 9,6 63,6 Хмельницька гімназія №2
27 Блонська Уляна 3 15 15 15 15 63 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
28 Буряк Олександр 3 15 15 15 15 63 Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
29 Горбатюк Микола 3 15 15 15 15 63 Хмельницький ліцей №17
30 Віт Роман 1,5 15 15 15 15 61,5 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
31 Довгань Анастасія 1,5 15 15 15 15 61,5 Хмельницький НВК №7
32 Гаврилюк Володимир 0 15 15 15 15 60 Шепетівського НВК №1
33 Гуменний Іван - 15 15 15 15 60 Старокостянтинівська гімназія
34 Каліщук Вадим 0 15 15 15 15 60 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
35 Керничний Богдан 0 15 15 15 15 60 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
36 Ковтун Богдан - 15 15 15 15 60 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
37 Лаврентій Артем 0 15 15 15 15 60 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
38 Лісовий Денис - 15 15 15 15 60 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
39 Мазуркевич Олександр - 15 15 15 15 60 Старокостянтиніська гімназія
40 Парагайло Богдан 0 15 15 15 15 60 Новоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"
41 Пилипчук Людмила 0 15 15 15 15 60 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
42 Скрипник Денис 0 15 15 15 15 60 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
43 Тихончук Ярослав - 15 15 15 15 60 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
44 Якимчук Олександр - 15 15 15 15 60 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
45 Іванюк Роман 4,5 15 15 9 15 58,5 Кам'янець-Подільська НВК №14
46 Павлюк Вадим 1,5 15 15 15 11,6 58,1 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
47 Слуцький Дмитро 3 15 15 9 15 57 Шосткинська СЗОШ І-ІІІ ст. № 1
48 Ярощук Владислав 12 15 15 0 15 57 Шепетівський НВК №1
49 Шевчук Наталія - 15 15 10,5 15 55,5 Шатавський НВК
50 Гіппіус Антон - 15 15 15 10 55 Старокостянтинівська гімназія
51 Сидоренко Максим - 15 9 15 15 54 Нетішинська ЗОШ I-III ст. № 2
52 Денисюк Віталій 0 15 15 7,5 15 52,5 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
53 Панчук Владислав 3 15 9 10,5 15 52,5 Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
54 Дмитрук Дарина 6 15 0 15 15 51 Кам’янець-Подільський НВК № 14
55 Авксентьєв Максим 1,5 15 1,5 15 15 48 Полонська гімназія
56 Вознюк Назар 3 15 15 15 - 48 Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.
57 Лозинський Андрій 3 15 0 15 15 48 Кам’янець-Подільський НВК №14
58 Авсієвич Володимир 0 1,5 15 15 15 46,5 Хмельницька гімназія №2
59 Богуш Дмитро 1,5 15 0 15 15 46,5 Кам’янець-Подільський НВК №14
60 Нетреба Олександр 1,5 15 0 15 15 46,5 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
61 Францішкевич Андрій - 15 1,5 15 15 46,5 Ярмолинецький технологічний ліцей
62 Ачілов Андрій 3 15 15 12 0 45 Деражнянський НВК, ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
63 Гайдов Іван - 15 15 15 - 45 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
64 Грабчак Євгеній 15 15 0 15 - 45 Старокостянтинівська гімназія імені С. Бондарчука
65 Граділь Євген - 15 - 15 15 45 Старокостянтинівська гімназія
66 Граніч Віталій - 15 15 15 - 45 Білогірський НВК
67 Дехтяр Оксана - 15 - 15 15 45 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
68 Клишнатий Михайло - 15 - 15 15 45 Старокостянтинівська гімназія
69 Кравчук Софія - 15 - 15 15 45 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
70 Матейко Олександра - 15 15 15 - 45 Білогірський НВК
71 Пахалюк Вадим - 15 15 15 - 45 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
72 Пекач Олександр 0 15 15 15 - 45 Берездівський НВК
73 Пилипчук Вадим 0 15 15 15 - 45 Берездівський НВК
74 Савчук Андрій - 15 - 15 15 45 Старокостянтинівська гімназія
75 Сисюк Ілля - 15 15 15 - 45 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
76 Широкорадюк Володимир 0 15 - 15 15 45 Кам'янць-Подільська ЗОШ №7
77 Лисих Тетяна 3 15 3 15 7,2 43,2 Шепетiвський НВК №1 у складi: "ЗОШ I-II ст. та лiцей"
78 Мовченюк Роман - 12 15 15 - 42 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
79 Чернушич Володимир 3 15 1,5 15 7,2 41,7 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
80 Богачук Олег 1,5 15 15 9 0,2 40,7 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
81 Асламова Маргарита 1,5 15 0 9 15 40,5 Павлоградський міський ліцей
82 Гриньків Юрій - 15 - 15 10 40 Старокостянтинівська гімназія
83 Коваль Дмитро 1,5 15 6 4,5 12,4 39,4 Шепетівський НВК №3
84 Бодяк Богдан 0 15 1,5 7,5 15 39 Городоцька гімназія
85 Молодецька Маша - 15 4,5 4,5 15 39 Шепетівська загальноосвітня школа
86 Барабаш Анатолій - 15 - 7,5 15 37,5 Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
87 Кузьменко Сергій - 15 - 7,5 15 37,5 Старокостянтинівська школа №1
88 Микитюк Анастасія 3 12 15 7,5 - 37,5 Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
89 Горбаток Олександер - - 15 12 9,2 36,2 Старокостянтинівська гімназія
90 Мартинюк Віталій - 15 15 6 - 36 Хмельницька гімназія №2
91 Федорова Маріанна 0 15 10,5 9 0 34,5 Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
92 Миткова Ольга 1,5 15 9 7,5 - 33 Волочиський НВК у складі ЗОШ І ст. та гімназії
93 Басов Андрій - 15 1,5 15 0 31,5 Ярмолинецький технологічний ліцей
94 Білик Андрій - - - 15 15 30 Гвардійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
95 Дмитрук Олеся 0 - - 15 15 30 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
96 Драбанюк Денис 1,5 15 6 7,5 - 30 Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
97 Дрейко Анастасія - 15 - 15 - 30 Шепетівська СЗОШ I-III ст. №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства
98 Живулін Олег - 15 - 15 - 30 Старокостянтинівська гімназія ім. С.М.Бондарчука
99 Кострова Марта - 15 - 15 - 30 Летавський НВК
100 Куржій Валентин - 15 - 15 - 30 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
101 Лишак Олександр - 15 15 0 - 30 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.
102 Пасічник Адам - 15 - 15 - 30 Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
103 Середюк Василь - 15 - 15 - 30 Берездівський НВК
104 Суржок Богдан - 15 - 15 - 30 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
105 Танасюк Богдана - 15 - 15 - 30 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
106 Шляхтун Ігор 0 15 - 15 - 30 Новоушицький НВК
107 Шугайло Іван - 15 - 15 - 30 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
108 Юзюк Ольга - 15 - 15 - 30 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
109 Казіміров Дмитро 13,5 - - 15 - 28,5 Старокостянтинівська гімназія
110 Гомілко Олег - 0 15 9 3,2 27,2 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
111 Дитко Руслана - 0 15 9 3,2 27,2 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
112 Гуслякова Юлія 1,5 15 1,5 9 - 27 Віньковецький НВК
113 Залуцька Юліанна 1,5 15 1,5 9 - 27 Віньковецький НВК
114 Козопас Вікторія - 12 - 15 - 27 Хмельницький НВК №7
115 Михайлюк Ігор 1,5 15 1,5 9 - 27 Віньковецький НВК
116 Наумчак Настя 1,5 15 1,5 9 - 27 Віньковецький НВК
117 Стасюк Валерій - 15 - 12 - 27 Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
118 Супрун Діана 1,5 15 1,5 9 - 27 Віньковецький НВК
119 Тимцясь Андрій 1,5 15 1,5 9 - 27 Віньковецький НВК
120 Аліксійчук Владислав - 15 - 10,5 - 25,5 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
121 Антонюк Вадим - 15 - 10,5 - 25,5 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
122 Гаймісаренко Альона - 15 - 10,5 - 25,5 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
123 Дівак Вікторія - 15 - 10,5 - 25,5 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
124 Загика Марина - 12 1,5 12 - 25,5 Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
125 Романюк Владислав - 15 - 10,5 - 25,5 Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст.
126 Трач Сергій 1,5 15 - 9 - 25,5 Віньковецький НВК
127 Семенова Діана - - - 15 9,6 24,6 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
128 Петришин Олег 0 15 0 9 0,2 24,2 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
129 Жулкевський Владислав - - 15 9 - 24 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
130 Козак Олександр - 15 1,5 7,5 0 24 Лісоводська ЗОШ І-ІІІ ст.
131 Трембовецька Ольга - 15 - 9 - 24 Зіньківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - колегіум"
132 Глухов Владислав - 15 0 7,5 - 22,5 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
133 Мельник Назар - 15 4,5 0 - 19,5 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
134 Циглюк Андрій - 15 4,5 0 - 19,5 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
135 Волущук Руслана - - 1,5 15 - 16,5 Білогірський НВК
136 Білоус Ганна - - - 15 - 15 Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
137 Коваль Олег - - - 15 - 15 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
138 Ковбасюк Сергій - 0 - 15 - 15 Летавський НВК
139 Копія Владислав - 15 - - - 15 Білогірський НВК
140 Кравчук Владлена - - - 15 - 15 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
141 Кульба Павло - 15 - - - 15 Білогірський НВК
142 Кухцяк Назар - - - 15 - 15 Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
143 Лебедь Денис - - - 15 0 15 Пасічнянський НВК
144 Лейченко Дмитро - 0 - 15 - 15 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
145 Мосіюк Богдан 0 - - 15 - 15 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
146 Небельський Дмитро - 15 - - - 15 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
147 Познанський Роман - 15 - 0 - 15 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
148 Філіпов Вадим - 15 0 0 - 15 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
149 Чорний Сергій - - - 15 0 15 Летавський НВК
150 Шумеляк Руслана - - - 15 - 15 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
151 Горик Владислав 3 - - 10,5 - 13,5 Деражнянська НВК, ЗОШ I-III ст. № 2, гімназія
152 Кононенко Вікторія - - - 12 - 12 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
153 Лакей Юрій - - - - 11,2 11,2 Судилківська ЗОШ I-III ст.
154 Мовчан Артур - - - - 11,2 11,2 Судилківська ЗОШ I-III ст.
155 Гнатюк Ярослав 0 - - 10,5 - 10,5 Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
156 Панасюка Андрія - 0 - 10,5 - 10,5 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
157 Адамчук Михайло - - - 7,5 - 7,5 Летавський НВК
158 Коруна Сергій - - - 7,5 - 7,5 Летавський НВК
159 Хоміч Вітя - - 0 7,5 - 7,5 Клубівська ЗОШ I-III ст.
160 Яцков Володимир - 0 - 7,5 - 7,5 Летавський НВК
161 Цісар Роман 0 - 1,5 1,5 - 3 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
162 Келюх Роман - 0 0 1,5 - 1,5 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
163 Антонюк Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
164 Антонюк Юлія - - - - - 0 Щиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.
165 Асєєв Костянтин - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
166 Базильчук Юрій - - - - - 0 Білогірський НВК
167 Бенюк Віталій - - - - - 0 Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
168 Бещук Микола - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
169 Білик Олексій - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
170 Боднар Олександр - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
171 Боднар Ярослав - - - - - 0 Підлісномукарівська ЗОШ I-III ст.
172 Бортник Марія - - - 0 - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
173 Бродюк Михайло - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
174 Бурбело Олександр - - - - - 0 Білогірський НВК
175 Вітвіцька Діана - - - - - 0 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
176 Вітюк Богдан - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
177 Власюк Максим - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
178 Войченко Олександр - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" "
179 Войчук Антон - - - - - 0 Нетішинський НВК
180 Гадомський Андрій - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої піготовки учнів в галузі науки
181 Галанський Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
182 Гащук Руслан - - - 0 - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
183 Гладиш Дмитро - - - 0 - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
184 Гловацький Богдан - - - - - 0 Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
185 Гольонко Владислав - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
186 Голюк Василь - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
187 Гончаренко Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
188 Гулак Олена - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
189 Гуменюк Іван - - - 0 - 0 Малоправутинський НВК
190 Дарманська Ульяна - - - - - 0 Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
191 Добровольський Володимир - - - - - 0 Білогірський НВК
192 Доленко Ольга - - - - - 0 Бутовецька ЗОШ I-III ст.
193 Дяблов Богдан - - - - - 0 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
194 Євтушок Роман - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
195 Єгомостєв Назарій - - - - - 0 Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
196 Ємець Андрій - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
197 Єрьоменко Денис - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
198 Заганіч Денис - - - 0 - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
199 Задворний Антон - - - - - 0 Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
200 Зарічний Антон - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
201 Захарчук Юлія - - - - - 0 Ярмолинецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
202 Кабась Мирослав - - - 0 - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
203 Канюка Максим - - - - - 0 Купільська ЗОШ І-ІІІ ст.
204 Клочаник Вікторія - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
205 Князь Юлія - - - - - 0 Білогірський НВК
206 Ковальчук Ольга - - - - - 0 Дашковецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ"
207 Коврига Денис - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
208 Кодан Іван - 0 - - - 0 Кащенецька ЗОШ І-ІІІ ст.
209 Коконос Антон - - - - - 0 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
210 Колащук Андрій - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №2
211 Коленчук Владислав - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
212 Колесник Ростислав - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. № 2
213 Колодій Володимр - - - - - 0 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
214 Кондратюк Василь - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
215 Корнієнко Валентин - - - - - 0 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
216 Костюк Денис - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
217 Кот Олександр - - - - - 0 Хмельницька гімназія №2
218 Кошарюк Назар - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
219 Кравець Альона - - - - - 0 Павлогардський міський ліцей
220 Кравцов Олександр - - - - - 0 Кам’янець-подільський НВК №8
221 Кравчук Ніна - - - - - 0 Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
222 Кравчук Олександр - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
223 Крищук Андрій - - - - - 0 Білогірський НВК
224 Кротюк Олександра 0 0 0 0 0 0 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
225 Кубатий Назар - - - - - 0 Дунаєвнцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
226 Куракін Андрій - - - - - 0 Маківськиий НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
227 Кухар Олег - - - - - 0 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
228 Куц Кірілл - - - - - 0 Кам'янець-Подільський ліцей
229 Лук`янов Назар - - - 0 - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
230 Луцик Михайло - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
231 Марчук Дмитро - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
232 Мельник Богдан - - - - - 0 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
233 Мельничук Олексій - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
234 Миколайчук Денис - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
235 Міхно Марк - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
236 Молдован Артем - 0 - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
237 Негель Артем - - - - - 0 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
238 Незнарадько Ярослав - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
239 Новохацький Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
240 Оніщук Ірина - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
241 Остапюк Вікторія - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
242 Охота Денис - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №3
243 Пасічник Тетяна - - - - - 0 Хмельницький НВК №7
244 Печенюк Олександр - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
245 Підліснюк Максим - - - - - 0 Кам'янець-Подільський ліцей
246 Пластовець Анастасія - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
247 Погірке Тарас - - - - - 0 Кам'янць-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
248 Поліщук Дмитро - - - - - 0 Старокостянтинівська школа №1
249 Поліщук Роман - - - - - 0 Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
250 Полуденний Олександр - 0 - - - 0 Летичівський НВК №1
251 Полюшкевич Альона - - - - - 0 Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
252 Пономаренко Дмитро - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9" "
253 Прозорова Софія - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
254 Рогачук Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
255 Рогульчик Діана - - - - - 0 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
256 Романюк Костя - - - - - 0 Клубівська ЗОШ
257 Семенишин Геннадій - - - - - 0 Кам'янець-Подільський НВК№14
258 Сікора Володимир - - - - - 0 Кам'янець-Подільський НВК №14
259 Слободян Олександр - - - 0 - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
260 Слюсар Софія - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
261 Строюк Богдан - - - - - 0 Шепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
262 Тимощук Роман - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
263 Ткач Дмитро - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
264 Ткачук Олександр - - - - 0 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
265 Угрин Тадей - - - - - 0 Чернівецький ліцей №1
266 Урсатій Іван - - - 0 - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
267 Федченко Дмитро - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
268 Цехмейструк Олексій - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
269 Цюпенко Богдан - - - - - 0 Купільська ЗОШ І-ІІІ ст.
270 Чорнокрилюк Станіслав - - - - - 0 Берездівський НВК
271 Шевчук Олеся - - - - - 0 Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
272 Шлапак Дар'я - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
273 Щедров Максим 0 0 0 - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
274 Яржемський Вадим - - - - - 0 Судилківська ЗОШ I-III ст.