Вітаю Вас, Гость
Прізвище та ім'я A B C D E Сума Навчальний заклад
1 Перун Андрій Сергійович 20 20 20 20 20 100 Старокостянтинівська гімназія
2 Шумейко Максим Володимирович 20 20 20 18 20 98 Старокостянтинівська гімназія
3 Семенюк Віктор Олександрович 20 20 20 18,6 16,9 95,5 Старокостянтинівська гімназія
4 Гренчишен Андрій Анатолійович 20 20 16 18,6 20 94,6 Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки Національної академії СБУ
5 Іванюк Роман Олегович 20 20 16 18,6 20 94,6 Кам'янець-Подільська НВК №14
6 Трофанюк Олексій Богданович 20 20 20 15 18,2 93,2 Хмельницький ліцей №17
7 Якимчук Олександр Анатолійович 20 20 20 6,6 20 86,6 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
8 Панчук Владислав Анатолійович 20 20 16 18,6 11,7 86,3 Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
9 Кондаков Олександр Володимирович 20 20 10 17,4 18,2 85,6 Хмельницький національний університет
10 Свіжак Віктор Вячеславович 20 20 16 14,4 14,3 84,7 Хмельницький НВК №10
11 Кривий Віталій Миколайович 20 20 18 15 10,4 83,4 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
12 Скрипник Денис Олександрович 20 20 16 8,4 18,2 82,6 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
13 Вінниченко Віталій Вікторович 20 20 20 12 9,1 81,1 Старокостянтинівська гімназія
14 Константінов Андрій Андрійович 20 20 20 0,6 20 80,6 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
15 Антонов Владислав Сергійович 20 20 16 4,2 18,2 78,4 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
16 Шуляк Нікіта Віталійович 20 20 16 4,2 18,2 78,4 Старокостянтинівська гімназія
17 Керничний Богдан Васильович 20 20 20 - 13 73 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
18 Васільцов Денис Вадимович 20 20 4 7,8 20 71,8 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
19 Авсієвич Володимир Русланович 8 20 18 6 16,9 68,9 Хмельницька гімназія №2
20 Лаврішин Дмитро Русланович 20 20 8 - 18,2 66,2 Хмельницький ліцей №17
21 Павлюк Вадим Русланович 20 20 2 13,2 10,4 65,6 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
22 Віт Роман Віталійович 20 12 20 - 11,7 63,7 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
23 Степаненко Артем Віталійович 20 20 6 - 16,9 62,9 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
24 Дитко Руслана Русланівна 20 20 2 - 20 62 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
25 Широкорадюк Володимир Олегович 20 20 16 - 5,2 61,2 Кам'янць-Подільська ЗОШ №7
26 Гуменчук Артур Олегович 20 20 - - 20 60 Старокостянтинівська гімназія №9
27 Костюк Денис Ігорович 20 20 - - 20 60 Старокостянтинівська гімназія
28 Авксентьєв Максим Валентинович 20 20 2 0,6 14,3 56,9 Полонська гімназія
29 Шпичко Владислав Валентинович 16 20 4 7,8 9,1 56,9 Хмельницька гімназія №2
30 Горбатюк Микола Юрійович 20 20 16 0 0 56 Хмельницький ліцей №17
31 Граділь Євген Григорович 20 20 16 - - 56 Старокостянтинівська гімназія
32 Ачілов Андрій Віталійович 20 20 - - 15,6 55,6 Деражнянський НВК, ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
33 Миронюк Костянтин Григорович 20 4 16 0 14,3 54,3 Старокостянтинівська гімназія
34 Мартинюк Віталій Богданович 16 20 - 6,6 10,4 53 Хмельницька гімназія №2
35 Денисюк Віталій Вікторович 20 12 - - 20 52 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
36 Козопас Вікторія Олександрівна 16 20 - - 14,3 50,3 Хмельницький НВК №7
37 Квасницький Роман Ігорович 12 20 - 0 15,6 47,6 Чернівецький ліцей №1 математичного і економічного профілів
38 Ковтун Богдан Валентинович - 20 4 - 20 44 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
39 Гомілко Олег Олегович - 20 2 - 20 42 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
40 Шляхтун Ігор Сергійович 20 20 2 - - 42 Новоушицький НВК
41 Грабчак Євгеній Олегович 20 20 - - - 40 Старокостянтинівська гімназія імені С. Бондарчука
42 Лишак Олександр Михайлович - 20 - - 20 40 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.
43 Наумчак Настя Олегівна 8 12 - - 20 40 Віньковецький НВК
44 Парагайло Богдан Юрійович 20 20 - - - 40 Новоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"
45 Семенюк Ярослав Валерійович 20 20 - - 0 40 Кам'янець-Подільський НВК №14
46 Супрун Діана Сергіївна 8 12 - - 20 40 Віньковецький НВК
47 Сидоренко Максим Валентинович 12 16 0 - 9,1 37,1 Нетішинська ЗОШ I-III ст. № 2
48 Гаврилюк Володимир Юрійович 8 12 - - 16,9 36,9 Шепетівського НВК №1
49 Тихончук Ярослав Романович 8 12 - 0 16,9 36,9 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
50 Блонська Уляна Вікторівна - - 16 - 20 36 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
51 Репецький Богдан Олександрович 20 16 - - - 36 Ямпільська ЗОШ
52 Бодяк Богдан Русланович - 20 - - 15,6 35,6 Городоцька гімназія
53 Пилипчук Людмила Олександрівна - 20 - - 15,6 35,6 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
54 Задворний Антон Олексійович - 20 - - 14,3 34,3 Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
55 Гуслякова Юлія Василівна 8 12 - - 13 33 Віньковецький НВК
56 Залуцька Юліанна Геннадіївна 8 12 - - 13 33 Віньковецький НВК
57 Михайлюк Ігор Вікторович 8 12 - - 13 33 Віньковецький НВК
58 Тимцясь Андрій Анатолійович 8 12 - - 13 33 Віньковецький НВК
59 Трач Сергій Юрійович 8 12 - - 13 33 Віньковецький НВК
60 Асламова Маргарита Сергіївна - 12 - 0 20 32 Павлоградський міський ліцей
61 Загика Марина Віталіївна - 12 20 - - 32 Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
62 Середюк Василь Вікторович - 20 - 4,2 5,2 29,4 Берездівський НВК
63 Шевчук Наталія Олександрівна 8 20 - - - 28 Шатавський НВК
64 Ярощук Владислав Володимирович 8 20 - - - 28 Шепетівський НВК №1
65 Аліксійчук Владислав Миколайович - 20 - - 2,6 22,6 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
66 Антонюк Вадим Андрійович - 20 - - 2,6 22,6 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
67 Пилипчук Вадим Іванович - 20 - - 1,3 21,3 Берездівський НВК
68 Бортник Марія Вікторівна - 20 - - - 20 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
69 Гайдов Іван В'ячеславович - 20 - - - 20 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
70 Гащук Руслан Валерійович - 20 - - - 20 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
71 Горда Алла Андріївна - 20 - 0 0 20 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
72 Гуменний Іван Олександрович - 20 - - - 20 Старокостянтинівська гімназія
73 Дмитрук Олеся Юріївна - 20 - - - 20 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
74 Драбанюк Денис Миколайович - 20 - - - 20 Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
75 Жулкевський Владислав Дмитрович - 20 - - - 20 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
76 Заганіч Денис Васильович - 20 - - - 20 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
77 Іванов Павло Вадимович - 20 - - - 20 Ямпільська ЗОШ
78 Кабась Мирослав Михайлович - 20 - - - 20 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
79 Каліщук Вадим Володимирович 20 - - - - 20 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
80 Ковбасюк Сергій Олександрович - 20 - - - 20 Летавський НВК
81 Колодій Володимр Олександрович - 20 - - - 20 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
82 Коруна Сергій Юрійович - 20 - - - 20 Летавський НВК
83 Кострова Марта Анатоліївна - 20 - - - 20 Летавський НВК
84 Кравчук Владлена Дмитрівна - 20 - - - 20 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
85 Кузьменко Сергій Петрович - 20 - - - 20 Старокостянтинівська школа №1
86 Мовченюк Роман Валерфйович - 20 - - - 20 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
87 Нетреба Олександр Миколайович - 20 - - - 20 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
88 Пекач Олександр Юрійович - 20 - - 0 20 Берездівський НВК
89 Слободян Олександр Петрович - 20 - - - 20 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
90 Суржок Богдан Геннадійович - 20 - - - 20 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
91 Танасюк Богдана Миколаївна - 20 - - - 20 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
92 Чернушич Володимир Вікторович - 20 - - - 20 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
93 Шумеляк Руслана Петрівна - 20 - - - 20 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
94 Янович Олександр Олександрович - 20 - - - 20 Старокостянтинівська гімназія
95 Лакей Юрій Миколайович 12 - - 4,2 - 16,2 Судилківська ЗОШ I-III ст.
96 Довгань Анастасія Олександрівна 4 12 - - - 16 Хмельницький НВК №7
97 Келюх Роман Віталійович - 16 - - - 16 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
98 Колащук Андрій Русланович 4 12 0 0 0 16 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №2
99 Колесник Ростислав Олегович 4 12 0 0 0 16 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. № 2
100 Кубатий Назар Миколайович 4 12 - - 0 16 Дунаєвнцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
101 Урсатій Іван Віталійович - 16 - - - 16 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
102 Глухов Владислав Юрійович - 12 - - - 12 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
103 Куржій Валентин Романович - 12 - - - 12 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
104 Семенова Діана Сергіївна - 12 - - - 12 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
105 Філіпов Вадим Юрійови - 12 - - - 12 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
106 Чорнокрилюк Станіслав Сергійович - 12 0 - - 12 Берездівський НВК
107 Мазуркевич Олександр Олександрович - 8 - - - 8 Старокостянтиніська гімназія
108 Мосіюк Богдан Романович 0 8 - - - 8 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
109 Цісар Роман Васильович 4 4 - - - 8 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
110 Білик Андрій Петрович - 4 - - - 4 Гвардійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
111 Гіппіус Антон Олександрович - 4 - - - 4 Старокостянтинівська гімназія
112 Гуменюк Іван Васильович - 4 - - - 4 Малоправутинський НВК
113 Дмитрук Дарина Русланівна - 4 - - - 4 Кам’янець-Подільський НВК № 14
114 Добровольський Володимир Володимирович - 4 - - - 4 Білогірський НВК
115 Коваль Дмитро Костянтинович 0 4 - - - 4 Шепетівський НВК №3
116 Кульба Павло Вікторович - 4 - - - 4 Білогірський НВК
117 Лаврентій Артем Анатолйович - 4 - - - 4 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
118 Щедров Максим Олександрович 0 4 - - - 4 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
119 Адамчук Михайло Анатолійович - - - - - 0 Летавський НВК
120 Антонюк Андрій Миколайович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
121 Антонюк Юлія Юрівна - - - - - 0 Щиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.
122 Асєєв Костянтин Олександрович - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
123 Базильчук Юрій Сергійьович - - - - - 0 Білогірський НВК
124 Барабаш Анатолій Леонідович - - - - - 0 Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
125 Басов Андрій Володимирович - - - - - 0 Ярмолинецький технологічний ліцей
126 Бенюк Віталій Олександрович - - - - - 0 Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
127 Бещук Микола Григорович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
128 Білик Олексій Вікторович - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
129 Білоус Ганна Анатоліївна - - - - - 0 Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
130 Богачук Олег Віталійович - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
131 Богуш Дмитро Васильович - - - - - 0 Кам’янець-Подільський НВК №14
132 Боднар Олександр Сергійович - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
133 Боднар Ярослав Юрійович - - - - - 0 Підлісномукарівська ЗОШ I-III ст.
134 Бродюк Михайло Сергійович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
135 Бурбело Олександр Сергійович - - - - - 0 Білогірський НВК
136 Буряк Олександр Сергійович - - - - - 0 Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
137 Вітвіцька Діана Дмитрівна - - - - - 0 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
138 Вітюк Богдан Миколайович - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
139 Власюк Максим Юрійович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
140 Вознюк Назар Володимироович - - - - - 0 Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.
141 Войченко Олександр Валерійович - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" "
142 Войчук Антон Киримович - - - - - 0 Нетішинський НВК
143 Волущук Руслана Богданівна - - - - - 0 Білогірський НВК
144 Гадомський Андрій Володимирович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої піготовки учнів в галузі науки
145 Гаймісаренко Альона Андріївна - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ I-III ст.
146 Галанський Владислав Сергійович - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
147 Гладиш Дмитро Григорович - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
148 Гловацький Богдан Петрович - - - - - 0 Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
149 Гнатюк Ярослав Володимирович - - - - - 0 Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
150 Гольонко Владислав Валинтинович - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
151 Голюк Василь Юрійович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
152 Гончаренко Владислав Вадимович - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
153 Горбаток Олександер Леонідович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
154 Горик Владислав Олегович - - - - - 0 Деражнянська НВК, ЗОШ I-III ст. № 2, гімназія
155 Граніч Віталій Якимович - - - - - 0 Білогірський НВК
156 Гриньків Юрій Віталійович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
157 Гулак Олена Сергіївна - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
158 Дарманська Ульяна Сергіївна - - - - - 0 Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
159 Дехтяр Оксана Володимирівна - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
160 Дівак Вікторія Віталіївна - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
161 Доленко Ольга Володимирівна - - - - - 0 Бутовецька ЗОШ I-III ст.
162 Дрейко Анастасія Олегівна - - - - - 0 Шепетівська СЗОШ I-III ст. №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства
163 Дяблов Богдан Васильович - - - - - 0 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
164 Євтушок Роман Вікторович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
165 Єгомостєв Назарій Вікторович - - - - - 0 Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
166 Ємець Андрій Андрійович - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
167 Єрьоменко Денис Валентинович - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
168 Живулін Олег Володимирович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія ім. С.М.Бондарчука
169 Зарічний Антон Олександрович - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
170 Захарчук Юлія Володимирівна - - - - - 0 Ярмолинецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
171 Казіміров Дмитро Євгенович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
172 Канюка Максим Олександрович - - - - - 0 Купільська ЗОШ І-ІІІ ст.
173 Кеба Назар Володимирович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
174 Клишнатий Михайло Павлович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
175 Клочаник Вікторія Михайлівна - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
176 Князь Юлія Ігорівна - - - - - 0 Білогірський НВК
177 Коваль Олег Русланович - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
178 Ковальчук Ольга Борисівна - - - - - 0 Дашковецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ"
179 Коврига Денис Олександрович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
180 Кодан Іван Олександрович - - - - - 0 Кащенецька ЗОШ І-ІІІ ст.
181 Козак Олександр Миколайович - - - - - 0 Лісоводська ЗОШ І-ІІІ ст.
182 Коконос Антон Федорович - - - - - 0 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
183 Коленчук Владислав Володимирович - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
184 Кондратюк Василь Петрович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
185 Кононенко Вікторія Миколаївна - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
186 Копія Владислав Сергійович - - - - - 0 Білогірський НВК
187 Корнієнко Валентин Дмитрович - - - - - 0 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
188 Кот Олександр Олександрович - - - - - 0 Хмельницька гімназія №2
189 Кошарюк Назар Вікторович - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
190 Кравець Альона Сергіївна - - - - - 0 Павлогардський міський ліцей
191 Кравцов Олександр Анатолійович - - - - - 0 Кам’янець-подільський НВК №8
192 Кравчук Ніна Олександрівна - - - - - 0 Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
193 Кравчук Олександр Андрійщвич - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
194 Кравчук Софія Сергіївна 0 - - - - 0 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
195 Крищук Андрій Васильович - - - - - 0 Білогірський НВК
196 Кротюк Олександра Андріївна 0 - - - - 0 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
197 Куракін Андрій Михайлович - 0 - 0 0 0 Маківськиий НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
198 Кухар Олег Олександрович - - - - - 0 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
199 Кухцяк Назар Сергійович - - - - - 0 Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
200 Куц Кірілл Юрійович - - - - - 0 Кам'янець-Подільський ліцей
201 Лебедь Денис Юрійович - - - - 0 0 Пасічнянський НВК
202 Лейченко Дмитро Олександрович - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
203 Лисих Тетяна Георгіївна - - - - - 0 Шепетiвський НВК №1 у складi: "ЗОШ I-II ст. та лiцей"
204 Лісовий Денис Олександрович - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
205 Лозинський Андрій Андрійович - - - - - 0 Кам’янець-Подільський НВК №14
206 Лук`янов Назар Андрійович - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
207 Луцик Михайло В’ячевлав - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
208 Марчук Дмитро Олександрович - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
209 Матейко Олександра Віталіївна - - - - - 0 Білогірський НВК
210 Мельник Богдан Леонідович - - - - - 0 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
211 Мельник Назар Олегович - - - - - 0 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
212 Мельничук Олексій Олександрович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
213 Микитюк Анастасія Володимирівна - - - - - 0 Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
214 Миколайчук Денис Ігорович - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
215 Миткова Ольга Олександрівна - - - - - 0 Волочиський НВК у складі ЗОШ І ст. та гімназії
216 Міхно Марк Геннадійович - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
217 Мовчан Артур Вячеславович - - - - - 0 Судилківська ЗОШ I-III ст.
218 Молдован Артем Костянтинович - - - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
219 Молодецька Маша Русланівна - - - - - 0 Шепетівська загальноосвітня школа
220 Небельський Дмитро Володимирович - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
221 Негель Артем Андрійович - - - - - 0 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
222 Незнарадько Ярослав Олександрович - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
223 Новохацький Владислав Андрійович - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
224 Оніщук Ірина Юріївна - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
225 Остапюк Вікторія Сергіївна - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
226 Охота Денис Леонідович - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №3
227 Панасюка Андрія Ігоровича - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
228 Пасічник Адам Юрійович - - - - - 0 Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
229 Пасічник Тетяна Олександрівна - - - - - 0 Хмельницький НВК №7
230 Пахалюк Вадим Олександрович - - - - - 0 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
231 Петришин Олег Ярославовича - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
232 Печенюк Олександр Сергійович - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
233 Підліснюк Максим Юрійович - - - - - 0 Кам'янець-Подільський ліцей
234 Пластовець Анастасія Василівна - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
235 Погірке Тарас Сергійович - - - - - 0 Кам'янць-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
236 Познанський Роман Володимирович - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
237 Поліщук Дмитро Петрович - - - - - 0 Старокостянтинівська школа №1
238 Поліщук Роман Федорович - - - - - 0 Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
239 Полуденний Олександр Миколайович - - - - - 0 Летичівський НВК №1
240 Полюшкевич Альона Володимирівна - - - - - 0 Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
241 Пономаренко Дмитро Сергійович - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9" "
242 Прозорова Софія Сергіївна - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
243 Рогачук Андрій Олександрович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
244 Рогульчик Діана Олександрівна - - - - - 0 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
245 Романюк Владислав Валерійович - - - - - 0 Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст.
246 Романюк Костя Костянтинович - - - - - 0 Клубівська ЗОШ
247 Рябчук Крістіна Миколаївна - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
248 Савчук Андрій Вікторович - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
249 Семенишин Геннадій Геннадійович - - - - - 0 Кам'янець-Подільський НВК№14
250 Сисюк Ілля Олександрович - - - - - 0 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
251 Сікора Володимир Іванович - - - - - 0 Кам'янець-Подільський НВК №14
252 Слуцький Дмитро Олексійович - - - - - 0 Шосткинська СЗОШ І-ІІІ ст. № 1
253 Слюсар Софія Сергіівна - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
254 Стасюк Валерій Русланович - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
255 Строюк Богдан Богданович - - - - - 0 Шепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
256 Тимощук Роман Валерійович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
257 Ткач Дмитро Віталійович - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
258 Ткачук Олександр Сергійович - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
259 Трембовецька Ольга Володимирівна - - - - - 0 Зіньківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - колегіум"
260 Угрин Тадей Романович - - - - - 0 Чернівецький ліцей №1
261 Федорова Маріанна Валентинівна - - - - - 0 Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
262 Федченко Дмитро Юрійовч - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
263 Францішкевич Андрій Вікторович - - - - - 0 Ярмолинецький технологічний ліцей
264 Хоміч Вітя Юрійович - - - - - 0 Клубівська ЗОШ I-III ст.
265 Цехмейструк Олексій Миколайович - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
266 Циглюк Андрій Іванович - - - - - 0 Великозозулинецька ЗОШ