Вітаю Вас, Гость
Прізвище та ім'я A B C D E Сума Навчальний заклад
1 Кривий Віталій 25 25 25 25 25 125 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
2 Константінов Андрій 25 25 25 20 25 120 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
3 Перун Андрій 25 25 25 20 25 120 Старокостянтинівська гімназія
4 Свіжак Віктор 25 25 25 18 25 118 Хмельницький НВК №10
5 Шумейко Максим 25 25 25 18 25 118 Старокостянтинівська гімназія
6 Семенюк Віктор 25 25 25 12 25 112 Старокостянтинівська гімназія
7 Якимчук Олександр 25 25 14 18 21 103 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
8 Лаврішин Дмитро 16 14 25 20 25 100 Хмельницький ліцей №17
9 Скрипник Денис 25 18 25 6 25 99 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
10 Шпичко Владислав 25 25 25 - 21 96 Хмельницька гімназія №2
11 Трофанюк Олексій 25 25 25 10 9 94 Хмельницький ліцей №17
12 Авсієвич Володимир - 25 25 10 25 85 Хмельницька гімназія №2
13 Іванюк Роман 25 18 16 - 25 84 Кам'янець-Подільська НВК №14
14 Каліщук Вадим 25 6 25 - 25 81 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
15 Васільцов Денис 8 12 25 8 25 78 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
16 Коваль Дмитро 12 25 4 4 25 70 Шепетівський НВК №3
17 Шевчук Наталія 25 25 18 - - 68 Шатавський НВК
18 Блонська Уляна 25 18 10 6 - 59 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
19 Ачілов Андрій 25 - 6 - 25 56 Деражнянський НВК, ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
20 Горда Алла 8 14 6 16 12 56 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
21 Вінниченко Віталій 25 0 6 0 21 52 Старокостянтинівська гімназія
22 Шуляк Нікіта 25 25 - - - 50 Старокостянтинівська гімназія
23 Пилипчук Людмила 25 10 14 - - 49 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Павлюк Вадим 0 18 6 10 9 43 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
25 Степаненко Артем 25 14 2 - - 41 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
26 Гайдов Іван 25 6 6 - - 37 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
27 Мартинюк Віталій 12 - 25 - - 37 Хмельницька гімназія №2
28 Лаврентій Артем 16 0 10 - 9 35 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
29 Квасницький Роман 25 0 - - 9 34 Чернівецький ліцей №1 математичного і економічного профілів
30 Гренчишен Андрій 25 2 4 - - 31 Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки Національної академії СБУ
31 Гуменчук Артур 6 - 25 - - 31 Старокостянтинівська гімназія №9
32 Панчук Владислав 25 2 4 - - 31 Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
33 Широкорадюк Володимир 25 2 4 - - 31 Кам'янць-Подільська ЗОШ №7
34 Денисюк Віталій 2 18 - - 9 29 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
35 Граділь Євген 25 - - - - 25 Старокостянтинівська гімназія
36 Куракін Андрій - - - - 25 25 Маківськиий НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
37 Танасюк Богдана 25 - - - - 25 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
38 Шумеляк Руслана 25 - - - - 25 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
39 Шляхтун Ігор 10 12 - - - 22 Новоушицький НВК
40 Керничний Богдан - - - - 18 18 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
41 Горик Владислав 16 - - - - 16 Деражнянська НВК, ЗОШ I-III ст. № 2, гімназія
42 Гуслякова Юлія - - - - 15 15 Віньковецький НВК
43 Залуцька Юліанна - - - - 15 15 Віньковецький НВК
44 Михайлюк Ігор - - - - 15 15 Віньковецький НВК
45 Наумчак Настя - - - - 15 15 Віньковецький НВК
46 Супрун Діана - - - - 15 15 Віньковецький НВК
47 Тимцясь Андрій - - - - 15 15 Віньковецький НВК
48 Трач Сергій - - - - 15 15 Віньковецький НВК
49 Тихончук Ярослав 2 - - - 12 14 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
50 Гаврилюк Володимир - - - - 12 12 Шепетівського НВК №1
51 Суржок Богдан - 12 - - - 12 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
52 Пекач Олександр - - - - 9 9 Берездівський НВК
53 Пилипчук Вадим - - - - 9 9 Берездівський НВК
54 Середюк Василь - - - - 9 9 Берездівський НВК
55 Глухов Владислав - - - 8 0 8 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
56 Колащук Андрій - - - 8 0 8 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №2
57 Кубатий Назар - - - 8 0 8 Дунаєвнцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
58 Лишак Олександр 8 - - - - 8 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.
59 Філіпов Вадим - - - 8 0 8 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
60 Задворний Антон - - - - 6 6 Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
61 Кравчук Владлена - - - - 6 6 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
62 Віт Роман 2 - - - - 2 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
63 Дмитрук Олеся 2 - - - - 2 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
64 Драбанюк Денис 2 - - - - 2 Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
65 Чорнокрилюк Станіслав 2 - - - - 2 Берездівський НВК
66 Авксентьєв Максим - - - - - 0 Полонська гімназія
67 Адамчук Михайло - - - - - 0 Летавський НВК
68 Аліксійчук Владислав - - - - - 0 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
69 Антонов Владислав - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
70 Антонюк Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
71 Антонюк Вадим - - - - - 0 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
72 Антонюк Юлія - - - - - 0 Щиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.
73 Асєєв Костянтин - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
74 Асламова Маргарита - - - - - 0 Павлоградський міський ліцей
75 Базильчук Юрій - - - - - 0 Білогірський НВК
76 Барабаш Анатолій - - - - - 0 Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
77 Басов Андрій - - - - - 0 Ярмолинецький технологічний ліцей
78 Бенюк Віталій - - - - - 0 Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
79 Бещук Микола - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
80 Білик Андрій - - - - - 0 Гвардійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
81 Білик Олексій - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
82 Білоус Ганна - - - - - 0 Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
83 Богачук Олег - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
84 Богуш Дмитро - - - - - 0 Кам’янець-Подільський НВК №14
85 Боднар Олександр - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
86 Боднар Ярослав - - - - - 0 Підлісномукарівська ЗОШ I-III ст.
87 Бодяк Богдан - - - - - 0 Городоцька гімназія
88 Бортник Марія - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
89 Бродюк Михайло - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
90 Бурбело Олександр - - - - - 0 Білогірський НВК
91 Буряк Олександр - - - - - 0 Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
92 Вітвіцька Діана - - - - - 0 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
93 Вітюк Богдан - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
94 Власюк Максим - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
95 Вознюк Назар - - - - - 0 Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.
96 Войченко Олександр - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" "
97 Войчук Антон - - - - - 0 Нетішинський НВК
98 Волущук Руслана - - - - - 0 Білогірський НВК
99 Гадомський Андрій - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої піготовки учнів в галузі науки
100 Гаймісаренко Альона - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ I-III ст.
101 Галанський Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
102 Гащук Руслан - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
103 Гіппіус Антон - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
104 Гладиш Дмитро - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
105 Гловацький Богдан - - - - - 0 Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
106 Гнатюк Ярослав - - - - - 0 Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
107 Гольонко Владислав - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
108 Голюк Василь - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
109 Гомілко Олег - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
110 Гончаренко Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
111 Горбаток Олександер - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
112 Горбатюк Микола - - - - - 0 Хмельницький ліцей №17
113 Грабчак Євгеній - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія імені С. Бондарчука
114 Граніч Віталій - - - - - 0 Білогірський НВК
115 Гриньків Юрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
116 Гулак Олена - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
117 Гуменний Іван - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
118 Гуменюк Іван - - - - - 0 Малоправутинський НВК
119 Дарманська Ульяна - - - - - 0 Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
120 Дехтяр Оксана - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
121 Дитко Руслана - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
122 Дівак Вікторія - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
123 Дмитрук Дарина - - - - - 0 Кам’янець-Подільський НВК № 14
124 Добровольський Володимир - - - - - 0 Білогірський НВК
125 Довгань Анастасія - - - - - 0 Хмельницький НВК №7
126 Доленко Ольга - - - - - 0 Бутовецька ЗОШ I-III ст.
127 Дрейко Анастасія - - - - - 0 Шепетівська СЗОШ I-III ст. №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства
128 Дяблов Богдан - - - - - 0 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
129 Євтушок Роман - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
130 Єгомостєв Назарій - - - - - 0 Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
131 Ємець Андрій - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
132 Єрьоменко Денис - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
133 Живулін Олег - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія ім. С.М.Бондарчука
134 Жулкевський Владислав - - - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
135 Заганіч Денис - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
136 Загика Марина - - - - - 0 Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
137 Зарічний Антон - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
138 Захарчук Юлія - - - - - 0 Ярмолинецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
139 Іванов Павло - - - - - 0 Ямпільська ЗОШ
140 Кабась Мирослав - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
141 Казіміров Дмитро - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
142 Канюка Максим - - - - - 0 Купільська ЗОШ І-ІІІ ст.
143 Кеба Назар - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
144 Келюх Роман - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
145 Клишнатий Михайло - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
146 Клочаник Вікторія - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
147 Князь Юлія - - - - - 0 Білогірський НВК
148 Коваль Олег - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
149 Ковальчук Ольга - - - - - 0 Дашковецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ"
150 Ковбасюк Сергій - - - - - 0 Летавський НВК
151 Коврига Денис - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
152 Ковтун Богдан - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
153 Кодан Іван - - - - - 0 Кащенецька ЗОШ І-ІІІ ст.
154 Козак Олександр - - - - - 0 Лісоводська ЗОШ І-ІІІ ст.
155 Козопас Вікторія - - - - - 0 Хмельницький НВК №7
156 Коконос Антон - - - - - 0 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
157 Коленчук Владислав - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
158 Колесник Ростислав 0 0 0 - 0 0 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. № 2
159 Колодій Володимр - - - - - 0 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
160 Кондаков Олександр - - - - - 0 Хмельницький національний університет
161 Кондратюк Василь - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
162 Кононенко Вікторія - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
163 Копія Владислав - - - - - 0 Білогірський НВК
164 Корнієнко Валентин - - - - - 0 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
165 Коруна Сергій - - - - - 0 Летавський НВК
166 Кострова Марта - - - - - 0 Летавський НВК
167 Костюк Денис - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
168 Кот Олександр - - - - - 0 Хмельницька гімназія №2
169 Кошарюк Назар - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
170 Кравець Альона - - - - - 0 Павлогардський міський ліцей
171 Кравцов Олександр - - - - - 0 Кам’янець-подільський НВК №8
172 Кравчук Ніна - - - - - 0 Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
173 Кравчук Олександр - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
174 Кравчук Софія - - - - - 0 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
175 Крищук Андрій - - - - - 0 Білогірський НВК
176 Кротюк Олександра 0 0 - - - 0 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
177 Кузьменко Сергій - - - - - 0 Старокостянтинівська школа №1
178 Кульба Павло - - - - - 0 Білогірський НВК
179 Куржій Валентин 0 - - - - 0 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
180 Кухар Олег - - - - - 0 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
181 Кухцяк Назар - - - - - 0 Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
182 Куц Кірілл - - - - - 0 Кам'янець-Подільський ліцей
183 Лакей Юрій - - - - - 0 Судилківська ЗОШ I-III ст.
184 Лебедь Денис - - - - - 0 Пасічнянський НВК
185 Лейченко Дмитро - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
186 Лисих Тетяна - - - - - 0 Шепетiвський НВК №1 у складi: "ЗОШ I-II ст. та лiцей"
187 Лісовий Денис - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
188 Лозинський Андрій - - - - - 0 Кам’янець-Подільський НВК №14
189 Лук`янов Назар - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
190 Луцик Михайло - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
191 Мазуркевич Олександр - - - - - 0 Старокостянтиніська гімназія
192 Марчук Дмитро - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
193 Матейко Олександра - - - - - 0 Білогірський НВК
194 Мельник Богдан - - - - - 0 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
195 Мельник Назар - - - - - 0 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
196 Мельничук Олексій - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
197 Микитюк Анастасія - - - - - 0 Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
198 Миколайчук Денис - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
199 Миронюк Костянтин - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
200 Миткова Ольга - - - - - 0 Волочиський НВК у складі ЗОШ І ст. та гімназії
201 Міхно Марк - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
202 Мовчан Артур - - - - - 0 Судилківська ЗОШ I-III ст.
203 Мовченюк Роман - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
204 Молдован Артем - - - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
205 Молодецька Маша - - - - - 0 Шепетівська загальноосвітня школа
206 Мосіюк Богдан - - - - - 0 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
207 Небельський Дмитро - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
208 Негель Артем - - - - - 0 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
209 Незнарадько Ярослав - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
210 Нетреба Олександр - - - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
211 Новохацький Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
212 Оніщук Ірина - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
213 Остапюк Вікторія - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
214 Охота Денис - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №3
215 Панасюка Андрія - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
216 Парагайло Богдан - - - - - 0 Новоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"
217 Пасічник Адам - - - - - 0 Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
218 Пасічник Тетяна - - - - - 0 Хмельницький НВК №7
219 Пахалюк Вадим - - - - - 0 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
220 Петришин Олег - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
221 Печенюк Олександр - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
222 Підліснюк Максим - - - - - 0 Кам'янець-Подільський ліцей
223 Пластовець Анастасія - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
224 Погірке Тарас - - - - - 0 Кам'янць-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
225 Познанський Роман - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
226 Поліщук Дмитро - - - - - 0 Старокостянтинівська школа №1
227 Поліщук Роман - - - - - 0 Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
228 Полуденний Олександр - - - - - 0 Летичівський НВК №1
229 Полюшкевич Альона - - - - - 0 Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
230 Пономаренко Дмитро - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9" "
231 Прозорова Софія - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
232 Репецький Богдан - - - - - 0 Ямпільська ЗОШ
233 Рогачук Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
234 Рогульчик Діана - - - - - 0 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
235 Романюк Владислав - - - - - 0 Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст.
236 Романюк Костя - - - - - 0 Клубівська ЗОШ
237 Рябчук Крістіна - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
238 Савчук Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
239 Семенишин Геннадій - - - - - 0 Кам'янець-Подільський НВК№14
240 Семенова Діана - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
241 Семенюк Ярослав - - - - - 0 Кам'янець-Подільський НВК №14
242 Сидоренко Максим - - - - - 0 Нетішинська ЗОШ I-III ст. № 2
243 Сисюк Ілля - - - - - 0 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
244 Сікора Володимир - - - - - 0 Кам'янець-Подільський НВК №14
245 Слободян Олександр - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
246 Слуцький Дмитро - - - - - 0 Шосткинська СЗОШ І-ІІІ ст. № 1
247 Слюсар Софія - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
248 Стасюк Валерій - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
249 Строюк Богдан - - - - - 0 Шепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
250 Тимощук Роман - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
251 Ткач Дмитро - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
252 Ткачук Олександр - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
253 Трембовецька Ольга - - - - - 0 Зіньківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - колегіум"
254 Угрин Тадей - - - - - 0 Чернівецький ліцей №1
255 Урсатій Іван - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
256 Федорова Маріанна - - - - - 0 Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
257 Федченко Дмитро - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
258 Францішкевич Андрій - - - - - 0 Ярмолинецький технологічний ліцей
259 Хоміч Вітя - - - - - 0 Клубівська ЗОШ I-III ст.
260 Цехмейструк Олексій - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
261 Циглюк Андрій - - - - - 0 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
262 Цісар Роман - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
263 Цюпенко Богдан - - - - - 0 Купільська ЗОШ І-ІІІ ст.
264 Чернушич Володимир - - - - - 0 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
265 Чорний Сергій - - - - - 0 Летавський НВК
266 Шевчук Олеся - - - - - 0 Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
267 Шлапак Дар'я - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
268 Шугайло Іван - - - - - 0 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
269 Щедров Максим - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
270 Юзюк Ольга - - - - - 0 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
271 Янович Олександр - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
272 Яржемський Вадим - - - - - 0 Судилківська ЗОШ I-III ст.
273 Ярощук Владислав - - - - - 0 Шепетівський НВК №1
274 Яцков Володимир - - - - - 0 Летавський НВК