Вітаю Вас, Гость
Прізвище та ім'я A B C D E Сума Навчальний заклад
1 Каліщук Вадим 30 30 30 30 30 150 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
2 Константінов Андрій 30 30 30 30 30 150 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
3 Перун Андрій 30 30 30 30 30 150 Старокостянтинівська гімназія
4 Семенюк Віктор 30 30 30 30 12,5 132,5 Старокостянтинівська гімназія
5 Шумейко Максим 30 30 30 30 12,5 132,5 Старокостянтинівська гімназія
6 Кривий Віталій 30 9,6 30 2,5 22,5 94,6 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
7 Вінниченко Віталій 30 30 30 2,5 - 92,5 Старокостянтинівська гімназія
8 Іванюк Роман 30 22,4 30 - 10 92,4 Кам'янець-Подільська НВК №14
9 Антонов Владислав 30 9,6 30 - - 69,6 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
10 Ачілов Андрій 30 9,6 30 - - 69,6 Деражнянський НВК, ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
11 Шуляк Нікіта 30 9,6 30 - - 69,6 Старокостянтинівська гімназія
12 Янович Олександр 30 9,6 30 - - 69,6 Старокостянтинівська гімназія
13 Скрипник Денис 30 22,4 - - 10 62,4 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
14 Степаненко Артем 30 22,4 - - 10 62,4 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
15 Гуменчук Артур 30 - 30 - - 60 Старокостянтинівська гімназія №9
16 Трофанюк Олексій 30 6,4 20 - - 56,4 Хмельницький ліцей №17
17 Лаврішин Дмитро 20 9,6 17,5 - 7,5 54,6 Хмельницький ліцей №17
18 Кузьменко Сергій 30 - 22,5 - - 52,5 Старокостянтинівська школа №1
19 Квасницький Роман 10 9,6 30 - - 49,6 Чернівецький ліцей №1 математичного і економічного профілів
20 Свіжак Віктор 30 9,6 5 0 5 49,6 Хмельницький НВК №10
21 Гайдов Іван - 16 30 - - 46 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
22 Авсієвич Володимир 30 9,6 2,5 - 0 42,1 Хмельницька гімназія №2
23 Горда Алла 10 - 30 - - 40 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
24 Шпичко Владислав 30 6,4 - - 2,5 38,9 Хмельницька гімназія №2
25 Васільцов Денис 30 - 2,5 0 5 37,5 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
26 Шевчук Наталія 20 - 17,5 - - 37,5 Шатавський НВК
27 Керничний Богдан 15 - 20 - - 35 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
28 Парагайло Богдан 15 - 20 - - 35 Новоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"
29 Віт Роман 30 - - - - 30 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
30 Коваль Дмитро 30 - - - - 30 Шепетівський НВК №3
31 Миронюк Костянтин 30 - - - - 30 Старокостянтинівська гімназія
32 Пилипчук Людмила 30 - - - - 30 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
33 Семенюк Ярослав 30 - - - - 30 Кам'янець-Подільський НВК №14
34 Широкорадюк Володимир 30 - - - - 30 Кам'янць-Подільська ЗОШ №7
35 Якимчук Олександр 30 - - - - 30 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
36 Гренчишен Андрій - 22,4 - - - 22,4 Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки Національної академії СБУ
37 Панчук Владислав - 22,4 - - - 22,4 Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
38 Мартинюк Віталій 15 - - - - 15 Хмельницька гімназія №2
39 Пилипчук Вадим 10 - 5 - - 15 Берездівський НВК
40 Суржок Богдан 15 - - - - 15 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
41 Танасюк Богдана 15 - - - - 15 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
42 Шляхтун Ігор 15 - - - - 15 Новоушицький НВК
43 Шумеляк Руслана 15 - - - - 15 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
44 Кравчук Владлена 12,5 - - - - 12,5 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
45 Пекач Олександр 7,5 - 5 - - 12,5 Берездівський НВК
46 Блонська Уляна - - - - 10 10 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
47 Горбатюк Микола 10 - - - - 10 Хмельницький ліцей №17
48 Гуслякова Юлія 10 - - - - 10 Віньковецький НВК
49 Залуцька Юліанна 10 - - - - 10 Віньковецький НВК
50 Лишак Олександр 10 - - - - 10 Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.
51 Михайлюк Ігор 10 - - - - 10 Віньковецький НВК
52 Наумчак Настя 10 - - - - 10 Віньковецький НВК
53 Середюк Василь 10 - - - - 10 Берездівський НВК
54 Супрун Діана 10 - - - - 10 Віньковецький НВК
55 Тимцясь Андрій 10 - - - - 10 Віньковецький НВК
56 Трач Сергій 10 - - - - 10 Віньковецький НВК
57 Авксентьєв Максим - - - - - 0 Полонська гімназія
58 Адамчук Михайло - - - - - 0 Летавський НВК
59 Аліксійчук Владислав - - - - - 0 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
60 Антонюк Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
61 Антонюк Вадим - - - - - 0 Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ліцей №2" ім. М.Островського"
62 Антонюк Юлія - - - - - 0 Щиборівська ЗОШ І-ІІІ ст.
63 Асєєв Костянтин - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
64 Асламова Маргарита - - - - - 0 Павлоградський міський ліцей
65 Базильчук Юрій - - - - - 0 Білогірський НВК
66 Барабаш Анатолій - - - - - 0 Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
67 Басов Андрій - - - - - 0 Ярмолинецький технологічний ліцей
68 Бенюк Віталій - - - - - 0 Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
69 Бещук Микола - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
70 Білик Андрій - - - - - 0 Гвардійський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
71 Білик Олексій - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
72 Білоус Ганна - - - - - 0 Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
73 Богачук Олег - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
74 Богуш Дмитро - - - - - 0 Кам’янець-Подільський НВК №14
75 Боднар Олександр - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
76 Боднар Ярослав - - - - - 0 Підлісномукарівська ЗОШ I-III ст.
77 Бодяк Богдан - - - - - 0 Городоцька гімназія
78 Бортник Марія - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
79 Бродюк Михайло - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
80 Бурбело Олександр - - - - - 0 Білогірський НВК
81 Буряк Олександр - - - - - 0 Бальковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
82 Вітвіцька Діана - - - - - 0 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
83 Вітюк Богдан - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
84 Власюк Максим - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
85 Вознюк Назар - - - - - 0 Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.
86 Войченко Олександр - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" "
87 Войчук Антон - - - - - 0 Нетішинський НВК
88 Волущук Руслана - - - - - 0 Білогірський НВК
89 Гаврилюк Володимир - - - - - 0 Шепетівського НВК №1
90 Гадомський Андрій - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої піготовки учнів в галузі науки
91 Гаймісаренко Альона - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ I-III ст.
92 Галанський Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
93 Гащук Руслан - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
94 Гіппіус Антон - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
95 Гладиш Дмитро - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
96 Гловацький Богдан - - - - - 0 Левківська ЗОШ І-ІІ ст.
97 Глухов Владислав - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №3
98 Гнатюк Ярослав - - - - - 0 Ленковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
99 Гольонко Владислав - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
100 Голюк Василь - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
101 Гомілко Олег - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
102 Гончаренко Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
103 Горбаток Олександер - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
104 Горик Владислав - - - - - 0 Деражнянська НВК, ЗОШ I-III ст. № 2, гімназія
105 Грабчак Євгеній - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія імені С. Бондарчука
106 Граділь Євген 0 - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
107 Граніч Віталій - - - - - 0 Білогірський НВК
108 Гриньків Юрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
109 Гулак Олена - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
110 Гуменний Іван - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
111 Гуменюк Іван - - - - - 0 Малоправутинський НВК
112 Дарманська Ульяна - - - - - 0 Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
113 Денисюк Віталій - - - - - 0 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
114 Дехтяр Оксана - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
115 Дитко Руслана - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
116 Дівак Вікторія - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
117 Дмитрук Дарина - - - - - 0 Кам’янець-Подільський НВК № 14
118 Дмитрук Олеся - - - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
119 Добровольський Володимир - - - - - 0 Білогірський НВК
120 Довгань Анастасія - - - - - 0 Хмельницький НВК №7
121 Доленко Ольга - - - - - 0 Бутовецька ЗОШ I-III ст.
122 Драбанюк Денис - - - - - 0 Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
123 Дрейко Анастасія - - - - - 0 Шепетівська СЗОШ I-III ст. №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства
124 Дяблов Богдан - - - - - 0 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
125 Євтушок Роман - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
126 Єгомостєв Назарій - - - - - 0 Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
127 Ємець Андрій - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
128 Єрьоменко Денис - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
129 Живулін Олег - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія ім. С.М.Бондарчука
130 Жулкевський Владислав - - - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
131 Заганіч Денис - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
132 Загика Марина - - - - - 0 Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
133 Задворний Антон - - - - - 0 Ізяславський НВК №5 "ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.П.Онищука, гімназія"
134 Зарічний Антон - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
135 Захарчук Юлія - - - - - 0 Ярмолинецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
136 Іванов Павло - - - - - 0 Ямпільська ЗОШ
137 Кабась Мирослав - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
138 Казіміров Дмитро - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
139 Канюка Максим - - - - - 0 Купільська ЗОШ І-ІІІ ст.
140 Кеба Назар - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
141 Келюх Роман - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
142 Клишнатий Михайло - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
143 Клочаник Вікторія - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
144 Князь Юлія - - - - - 0 Білогірський НВК
145 Коваль Олег - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
146 Ковальчук Ольга - - - - - 0 Дашковецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ"
147 Ковбасюк Сергій - - - - - 0 Летавський НВК
148 Коврига Денис - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
149 Ковтун Богдан - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
150 Кодан Іван - - - - - 0 Кащенецька ЗОШ І-ІІІ ст.
151 Козак Олександр - - - - - 0 Лісоводська ЗОШ І-ІІІ ст.
152 Козопас Вікторія - - - - - 0 Хмельницький НВК №7
153 Коконос Антон - - - - - 0 Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
154 Колащук Андрій - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. №2
155 Коленчук Владислав - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
156 Колесник Ростислав - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ I-III ст. № 2
157 Колодій Володимр - - - - - 0 Деражнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ліцей"
158 Кондаков Олександр - - - - - 0 Хмельницький національний університет
159 Кондратюк Василь - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
160 Кононенко Вікторія - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
161 Копія Владислав - - - - - 0 Білогірський НВК
162 Корнієнко Валентин - - - - - 0 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
163 Коруна Сергій - - - - - 0 Летавський НВК
164 Кострова Марта - - - - - 0 Летавський НВК
165 Костюк Денис - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
166 Кот Олександр - - - - - 0 Хмельницька гімназія №2
167 Кошарюк Назар - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
168 Кравець Альона - - - - - 0 Павлогардський міський ліцей
169 Кравцов Олександр - - - - - 0 Кам’янець-подільський НВК №8
170 Кравчук Ніна - - - - - 0 Іршиківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"
171 Кравчук Олександр - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
172 Кравчук Софія - - - - - 0 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
173 Крищук Андрій - - - - - 0 Білогірський НВК
174 Кротюк Олександра - - - - - 0 Шепетівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім. Валі Котика
175 Кубатий Назар - - - - - 0 Дунаєвнцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2
176 Кульба Павло - - - - - 0 Білогірський НВК
177 Куракін Андрій - - - - - 0 Маківськиий НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
178 Куржій Валентин - - - - - 0 Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
179 Кухар Олег - - - - - 0 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №6
180 Кухцяк Назар - - - - - 0 Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
181 Куц Кірілл - - - - - 0 Кам'янець-Подільський ліцей
182 Лаврентій Артем - - - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
183 Лакей Юрій - - - - - 0 Судилківська ЗОШ I-III ст.
184 Лебедь Денис - - - - - 0 Пасічнянський НВК
185 Лейченко Дмитро - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
186 Лисих Тетяна - - - - - 0 Шепетiвський НВК №1 у складi: "ЗОШ I-II ст. та лiцей"
187 Лісовий Денис - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
188 Лозинський Андрій - - - - - 0 Кам’янець-Подільський НВК №14
189 Лук`янов Назар - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
190 Луцик Михайло - - - - - 0 Старокостянтинівський ліцей ім. М.С.Рудяка
191 Мазуркевич Олександр - - - - - 0 Старокостянтиніська гімназія
192 Марчук Дмитро - - - - - 0 Летичівська НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"
193 Матейко Олександра - - - - - 0 Білогірський НВК
194 Мельник Богдан - - - - - 0 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
195 Мельник Назар - - - - - 0 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
196 Мельничук Олексій - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
197 Микитюк Анастасія - - - - - 0 Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.
198 Миколайчук Денис - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням німецької мови
199 Миткова Ольга - - - - - 0 Волочиський НВК у складі ЗОШ І ст. та гімназії
200 Міхно Марк - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
201 Мовчан Артур - - - - - 0 Судилківська ЗОШ I-III ст.
202 Мовченюк Роман - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
203 Молдован Артем - - - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
204 Молодецька Маша - - - - - 0 Шепетівська загальноосвітня школа
205 Мосіюк Богдан - - - - - 0 Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
206 Небельський Дмитро - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. гімназія
207 Негель Артем - - - - - 0 Фастівська ЗОШ I-III ст. №2
208 Незнарадько Ярослав - - - - - 0 Ліцей "ПОЛІТ" при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка"
209 Нетреба Олександр - - - - - 0 Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
210 Новохацький Владислав - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9"
211 Оніщук Ірина - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
212 Остапюк Вікторія - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
213 Охота Денис - - - - - 0 Старокостянтинівська ЗОШ I-III ст. №3
214 Павлюк Вадим - - - - - 0 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
215 Панасюка Андрія - - - - - 0 Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ст.
216 Пасічник Адам - - - - - 0 Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
217 Пасічник Тетяна - - - - - 0 Хмельницький НВК №7
218 Пахалюк Вадим - - - - - 0 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
219 Петришин Олег - - - - - 0 Чернівецький міський ліцей №1 математичного та економічного профілів
220 Печенюк Олександр - - - - - 0 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
221 Підліснюк Максим - - - - - 0 Кам'янець-Подільський ліцей
222 Пластовець Анастасія - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
223 Погірке Тарас - - - - - 0 Кам'янць-Подільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
224 Познанський Роман - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум"
225 Поліщук Дмитро - - - - - 0 Старокостянтинівська школа №1
226 Поліщук Роман - - - - - 0 Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
227 Полуденний Олександр - - - - - 0 Летичівський НВК №1
228 Полюшкевич Альона - - - - - 0 Понінківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"
229 Пономаренко Дмитро - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій - СЗОШ I-III ст. №9" "
230 Прозорова Софія - - - - - 0 Фастівський НВК "Ліцей інформаційних технологій-СЗОШ І-ІІІ ст. №9"
231 Репецький Богдан - - - - - 0 Ямпільська ЗОШ
232 Рогачук Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
233 Рогульчик Діана - - - - - 0 Великоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
234 Романюк Владислав - - - - - 0 Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст.
235 Романюк Костя - - - - - 0 Клубівська ЗОШ
236 Рябчук Крістіна - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
237 Савчук Андрій - - - - - 0 Старокостянтинівська гімназія
238 Семенишин Геннадій - - - - - 0 Кам'янець-Подільський НВК№14
239 Семенова Діана - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
240 Сидоренко Максим - - - - - 0 Нетішинська ЗОШ I-III ст. № 2
241 Сисюк Ілля - - - - - 0 Великочернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
242 Сікора Володимир - - - - - 0 Кам'янець-Подільський НВК №14
243 Слободян Олександр - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
244 Слуцький Дмитро - - - - - 0 Шосткинська СЗОШ І-ІІІ ст. № 1
245 Слюсар Софія - - - - - 0 Шепетівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія"
246 Стасюк Валерій - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ I-III ст., колегіум"
247 Строюк Богдан - - - - - 0 Шепетівський НВК №1 у складі: "ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"
248 Тимощук Роман - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
249 Тихончук Ярослав - - - - - 0 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
250 Ткач Дмитро - - - - - 0 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
251 Ткачук Олександр - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
252 Трембовецька Ольга - - - - - 0 Зіньківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - колегіум"
253 Угрин Тадей - - - - - 0 Чернівецький ліцей №1
254 Урсатій Іван - - - - - 0 Пилипо-Олександрівська ЗОШ I-III ст.
255 Федорова Маріанна - - - - - 0 Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст.
256 Федченко Дмитро - - - - - 0 Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки
257 Філіпов Вадим - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
258 Францішкевич Андрій - - - - - 0 Ярмолинецький технологічний ліцей
259 Хоміч Вітя - - - - - 0 Клубівська ЗОШ I-III ст.
260 Цехмейструк Олексій - - - - - 0 Улашанівський НВК «ДНЗ ЗОШ І-ІІІ ст.»
261 Циглюк Андрій - - - - - 0 Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
262 Цісар Роман - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
263 Цюпенко Богдан - - - - - 0 Купільська ЗОШ І-ІІІ ст.
264 Чернушич Володимир - - - - - 0 Шепетівський НВК №1 у складі "ЗОШ I-II ст. та ліцею"
265 Чорний Сергій - - - - - 0 Летавський НВК
266 Чорнокрилюк Станіслав - - - - - 0 Берездівський НВК
267 Шевчук Олеся - - - - - 0 Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
268 Шлапак Дар'я - - - - - 0 Довжоцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум"
269 Шугайло Іван - - - - - 0 Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ст.
270 Щедров Максим - - - - - 0 Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
271 Юзюк Ольга - - - - - 0 Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
272 Яржемський Вадим - - - - - 0 Судилківська ЗОШ I-III ст.
273 Ярощук Владислав - - - - - 0 Шепетівський НВК №1
274 Яцков Володимир - - - - - 0 Летавський НВК