Вітаю Вас, Гость
Учасник A B C D E Сума Навчальний заклад
1 Шумейко Максим 20 100 40,8 100 20 280,8 Старокостянтинівська гімназія
2 Перун Андрій 20 100 - 52 15 187 Старокостянтинівська гімназія
3 Трофанюк Олексій 20 100 25,6 4 - 149,6 Хмельницький ліцей №17
4 Миронюк Костянтин 0 100 8 8 20 136 Старокостянтинівська гімназія
5 Семенюк Віктор 0 100 10,8 0 20 130,8 Старокостянтинівська гімназія
6 Каліщук Вадим 0 60 1,2 60 - 121,2 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
7 Вінниченко Віталій 20 - - 100 - 120 Старокостянтинівська гімназія
8 Константінов Андрій 20 70 2 4 15 111 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
9 Васільцов Денис 20 40 10,4 12 20 102,4 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
10 Свіжак Віктор 20 30 6,4 20 20 96,4 Хмельницький НВК №10
11 Шуляк Нікіта 0 40 8 8 20 76 Старокостянтинівська гімназія
12 Якимчук Олександр 0 60 6,4 4 5 75,4 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
13 Ачілов Андрій 20 40 - - - 60 Деражнянський НВК, ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
14 Лаврішин Дмитро 20 - - 28 - 48 Хмельницький ліцей №17
15 Горбатюк Микола - - - 44 - 44 Хмельницький ліцей №17
16 Семенюк Ярослав 20 20 - - - 40 Кам'янець-Подільський НВК №14
17 Віт Роман 0 20 7,6 0 10 37,6 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
18 Іванюк Роман 0 30 - 0 - 30 Кам'янець-Подільська НВК №14
19 Павлюк Вадим - 20 - 8 - 28 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
20 Денисюк Віталій - 20 - 4 - 24 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
21 Керничний Богдан - - - 20 - 20 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
22 Кривий Віталій 20 - - - - 20 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
23 Пилипчук Людмила - 10 0 - 10 20 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Граділь Євген - 0 6,4 12 0 18,4 Старокостянтинівська гімназія
25 Гуменчук Артур - 0 6,4 12 0 18,4 Старокостянтинівська гімназія №9
26 Антонов Владислав - 0 7,2 4 0 11,2 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
27 Парагайло Богдан - - - 0 10 10 Новоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"
28 Панчук Владислав - - - 4 5 9 Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
29 Шпичко Владислав 0 0 2,8 4 0 6,8 Хмельницька гімназія №2
30 Янович Олександр - 0 2,8 4 0 6,8 Старокостянтинівська гімназія
31 Горда Алла - - 6,4 - - 6,4 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
32 Авсієвич Володимир 0 - - 4 - 4 Хмельницька гімназія №2
33 Блонська Уляна - - - - - 0 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
34 Коваль Дмитро 0 0 0 0 0 0 Шепетівський НВК №3
35 Скрипник Денис 0 0 - - - 0 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
36 Степаненко Артем - - - - - 0 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
37 Шевчук Наталія - - - - - 0 Шатавський НВК
38 Широкорадюк Володимир 0 - - - - 0 Кам'янць-Подільська ЗОШ №7
                 
Учасник A B C D E Сума Навчальний заклад
1 Гренчишен Андрій - - - - - 0 Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки Національної академії СБУ
2 Квасницький Роман - - - - - 0 Чернівецький ліцей №1 математичного і економічного профілів
3 Кондаков Олександр - - - - - 0 Хмельницький національний університет