Вітаю Вас, Гость
Прізвище та ім'я І етап Клас Навчальний заклад
1 Перун Андрій 495 10 Старокостянтинівська гімназія
2 Шумейко Максим 473,5 11 Старокостянтинівська гімназія
3 Константінов Андрій 463 11 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
4 Семенюк Віктор 463 11 Старокостянтинівська гімназія
5 Кривий Віталій 418,5 10 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
6 Іванюк Роман 377,5 7 Кам'янець-Подільська НВК №14
7 Свіжак Віктор 369,8 10 Хмельницький НВК №10
8 Каліщук Вадим 361 11 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
9 Трофанюк Олексій 359,6 11 Хмельницький ліцей №17
10 Скрипник Денис 350 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
11 Вінниченко Віталій 347,6 10 Старокостянтинівська гімназія
12 Лаврішин Дмитро 325,3 8 Хмельницький ліцей №17
13 Якимчук Олександр 323,6 11 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
14 Шуляк Нікіта 319 9 Старокостянтинівська гімназія
15 Васільцов Денис 304,8 11 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
16 Шпичко Владислав 298,4 11 Хмельницька гімназія №2
17 Авсієвич Володимир 285,5 6 Хмельницька гімназія №2
18 Степаненко Артем 282,3 8 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
19 Ачілов Андрій 270,2 8 Деражнянський НВК, ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
20 Гуменчук Артур 263 9 Старокостянтинівська гімназія №9
21 Антонов Владислав 254 11 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
22 Шевчук Наталія 233 9 Шатавський НВК
23 Керничний Богдан 232 11 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Панчук Владислав 228,2 11 Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
25 Горда Алла 219,5 11 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
26 Блонська Уляна 218 11 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
27 Широкорадюк Володимир 215,2 8 Кам'янць-Подільська ЗОШ №7
28 Павлюк Вадим 214,7 11 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
29 Пилипчук Людмила 206,6 9 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
30 Янович Олександр 195,8 10 Старокостянтинівська гімназія
31 Віт Роман 195,2 10 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
32 Миронюк Костянтин 190,3 8 Старокостянтинівська гімназія
33 Семенюк Ярослав 184,5 11 Кам'янець-Подільський НВК №14
34 Денисюк Віталій 183,5 11 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
35 Коваль Дмитро 183,4 11 Шепетівський НВК №3
36 Граділь Євген 172 9 Старокостянтинівська гімназія
37 Горбатюк Микола 171 11 Хмельницький ліцей №17
38 Парагайло Богдан 171 6 Новоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"
         
1 Гренчишен Андрій 262 курс Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки Національної академії СБУ
2 Квасницький Роман 254,7 10 Чернівецький ліцей №1 математичного і економічного профілів
3 Кондаков Олександр 210,6 3 курс Хмельницький національний університет