Вітаю Вас, Гость
Прізвище та ім'я І етап ІІ етап Сума Клас Навчальний заклад
1 Шумейко Максим 473,5 280,8 754,3 11 Старокостянтинівська гімназія
2 Перун Андрій 495 187 682 10 Старокостянтинівська гімназія
3 Семенюк Віктор 463 130,8 593,8 11 Старокостянтинівська гімназія
4 Константінов Андрій 463 111 574 11 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
5 Трофанюк Олексій 359,6 149,6 509,2 11 Хмельницький ліцей №17
6 Каліщук Вадим 361 121,2 482,2 11 Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
7 Вінниченко Віталій 347,6 120 467,6 10 Старокостянтинівська гімназія
8 Свіжак Віктор 369,8 96,4 466,2 10 Хмельницький НВК №10
9 Кривий Віталій 418,5 20 438,5 10 Рахнівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10 Іванюк Роман 377,5 30 407,5 7 Кам'янець-Подільська НВК №14
11 Васільцов Денис 304,8 102,4 407,2 11 Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
12 Якимчук Олександр 323,6 75,4 399 11 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
13 Шуляк Нікіта 319 76 395 9 Старокостянтинівська гімназія
14 Лаврішин Дмитро 325,3 48 373,3 8 Хмельницький ліцей №17
15 Скрипник Денис 350 0 350 9 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
16 Ачілов Андрій 270,2 60 330,2 8 Деражнянський НВК, ЗОШ I-III ст. №2, гімназія
17 Миронюк Костянтин 190,3 136 326,3 8 Старокостянтинівська гімназія
18 Шпичко Владислав 298,4 6,8 305,2 11 Хмельницька гімназія №2
19 Авсієвич Володимир 285,5 4 289,5 6 Хмельницька гімназія №2
20 Степаненко Артем 282,3 0 282,3 8 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
21 Гуменчук Артур 263 18,4 281,4 9 Старокостянтинівська гімназія №9
22 Антонов Владислав 254 11,2 265,2 11 Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
23 Керничний Богдан 232 20 252 11 Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Павлюк Вадим 214,7 28 242,7 11 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
25 Панчук Владислав 228,2 9 237,2 11 Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст.-гімназія"
26 Шевчук Наталія 233 0 233 9 Шатавський НВК
27 Віт Роман 195,2 37,6 232,8 10 Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей ім. А.Мазура
28 Пилипчук Людмила 206,6 20 226,6 9 Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
29 Горда Алла 219,5 6,4 225,9 11 Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
30 Семенюк Ярослав 184,5 40 224,5 11 Кам'янець-Подільський НВК №14
31 Блонська Уляна 218 0 218 11 Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
32 Широкорадюк Володимир 215,2 0 215,2 8 Кам'янць-Подільська ЗОШ №7
33 Горбатюк Микола 171 44 215 11 Хмельницький ліцей №17
34 Денисюк Віталій 183,5 24 207,5 11 Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
35 Янович Олександр 195,8 6,8 202,6 10 Старокостянтинівська гімназія
36 Граділь Євген 172 18,4 190,4 9 Старокостянтинівська гімназія
37 Коваль Дмитро 183,4 0 183,4 11 Шепетівський НВК №3
38 Парагайло Богдан 171 10 181 6 Новоушицький НВК "ЗОШ 1-3 ст. №1, гімназія"
             
Прізвище та ім'я І етап ІІ етап Сума Клас Навчальний заклад
1 Гренчишен Андрій 262 0 262 курс Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки Національної академії СБУ
2 Квасницький Роман 254,7 0 254,7 10 Чернівецький ліцей №1 математичного і економічного профілів
3 Кондаков Олександр 210,6 0 210,6 3 курс Хмельницький національний університет